The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошли в Мистик Фолс!Домът на всички митични същества които съществуват само в приказките.А дали е наистина така?
The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошли в Мистик Фолс!Домът на всички митични същества които съществуват само в приказките.А дали е наистина така?
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


♥ Добре дошли в Мистик Фолс! ♥
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Създаване на древен вампир
Преди около месец.. !!! EmptyНед Авг 26, 2012 3:13 pm by Елена Петрова

» Търся си семейство
Преди около месец.. !!! EmptyЧет Авг 23, 2012 7:20 pm by Лекси Брансън

» Търся си другарче
Преди около месец.. !!! EmptyЧет Авг 23, 2012 7:15 pm by Лекси Брансън

» Търся си гадже
Преди около месец.. !!! EmptyЧет Авг 23, 2012 7:13 pm by Лекси Брансън

» Our beloved friends.
Преди около месец.. !!! EmptyВто Авг 21, 2012 1:06 pm by Елена Петрова

» Създаване на паднал ангел
Преди около месец.. !!! EmptyЧет Авг 02, 2012 5:44 am by Елена Петрова

» Реклами на вашите форуми!
Преди около месец.. !!! EmptyНед Апр 29, 2012 2:53 pm by Катрин Пиърс

» Да броим до 1000
Преди около месец.. !!! EmptyПет Апр 27, 2012 2:55 pm by Катрин Пиърс

» Създаване на човек
Преди около месец.. !!! EmptyПет Апр 27, 2012 2:32 pm by Серина Ван Дер Удсън

Top posters
Катрин Пиърс
Преди около месец.. !!! I_vote_lcapПреди около месец.. !!! I_voting_barПреди около месец.. !!! I_vote_rcap 
Марина.
Преди около месец.. !!! I_vote_lcapПреди около месец.. !!! I_voting_barПреди около месец.. !!! I_vote_rcap 
Елена Петрова
Преди около месец.. !!! I_vote_lcapПреди около месец.. !!! I_voting_barПреди около месец.. !!! I_vote_rcap 
Carrie Dupre
Преди около месец.. !!! I_vote_lcapПреди около месец.. !!! I_voting_barПреди около месец.. !!! I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Преди около месец.. !!! I_vote_lcapПреди около месец.. !!! I_voting_barПреди около месец.. !!! I_vote_rcap 
Barbara Dawson.
Преди около месец.. !!! I_vote_lcapПреди около месец.. !!! I_voting_barПреди около месец.. !!! I_vote_rcap 
Caroline Forbes
Преди около месец.. !!! I_vote_lcapПреди около месец.. !!! I_voting_barПреди около месец.. !!! I_vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън
Преди около месец.. !!! I_vote_lcapПреди около месец.. !!! I_voting_barПреди около месец.. !!! I_vote_rcap 
Блейр Валдфор
Преди около месец.. !!! I_vote_lcapПреди около месец.. !!! I_voting_barПреди около месец.. !!! I_vote_rcap 
Harley Benton.
Преди около месец.. !!! I_vote_lcapПреди около месец.. !!! I_voting_barПреди около месец.. !!! I_vote_rcap 
Късметче:
Времето в Мистик Фолс
Преди около месец.. !!! D000 Времето ще е предимно слънчево. Температурата ще е от 25 до 27 градуса. Ще има слаб вятър.
Брояч
free counters
Гласувай за нас:
Гласувайте за нас

 

 Преди около месец.. !!!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Елена Петрова
Administrators
Administrators
Елена Петрова


Female Брой мнения : 209
Points : 2083
Reputation : 1
Join date : 27.02.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои:: •За вашите герои:

Преди около месец.. !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Преди около месец.. !!!   Преди около месец.. !!! EmptyВто Фев 28, 2012 8:02 pm

Поредния скучен ден за мен нямах какво да правя и си стоях в къщи.Реших да изляза да се поразходя из гората . Обух се и тръгнах . Когато стигнах там нещо шумолеше из храстите..Завъртях се два три пъти и изведнъж пред мен изскочи Деймън.
-Ъъм Деймън какво правиш тук да не би да ме следеше ?- попитах .
Беше ми чудно какво правеше тук точно по това време . И точно когато аз бях там.
Облегнах се на едно дърво и зачаках отговора му. .
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе.
Вампири
Вампири
Деймън Салваторе.


Male Брой мнения : 30
Points : 282
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Преди около месец.. !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди около месец.. !!!   Преди около месец.. !!! EmptyПет Мар 02, 2012 11:32 am

Още един скучен ден, в които за пореден път не можех да търпя мрънканиците на Стефан, за това просто излязох на разходка с колата си. Но не ми се ходеше в традиционния Мистик Грил, беше станал прекалено банален вече, а и честно казано в момента не исках да засичам някой от скъпоценните познати на малкото братче. Просто тръгнах към гората и след около 10 минути по пустото шосе, вече бях паркирал колата в някаква отбивка и навлизах в гората. Естествено не че имаше какво да се прави и тук де, но туко виж имаше някоя загубена душа, която търсеше пътя на обратно и нямаше да го намери по простата причина, че щях да изсмуча и най - малката капчица кръв от телцето и'.
И естествено късмета бе с мен, на около петдесетина - сто метра чух някакво шумолене, от стъпки по шумата. С вампирската си скорост доближих и бях на около 10-тина метра от бъдещата ми жертва, която изглеждаше доста объркана и тъкмо когато се показах видях доста познатото лице.
- О, ти ли си!? Явно все пак нямам късмет...- казах по - скоро на себе си, след което извъртях очи с досада, а когато чух въпроса и' в гърлото ми напря доста голяма доза смях.
- Аз!? Да следя теб!? Миличка да не си си ударила главата в нещо твърдо? - попитах с ирония, след което отново и' се изсмях, леко подигравателно.
Върнете се в началото Go down
Елена Петрова
Administrators
Administrators
Елена Петрова


Female Брой мнения : 209
Points : 2083
Reputation : 1
Join date : 27.02.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои:: •За вашите герои:

Преди около месец.. !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди около месец.. !!!   Преди около месец.. !!! EmptyПет Мар 02, 2012 12:40 pm

-Деймън не си ми забавен..ако обичаш спри да се хилиш - казах с доста голямо безразличие . Вообще не ми беше до Деймън даже не исках да го виждам , но съдбата ни срещна за жалост.
-..Та какво правиш тук ? По принцип знам че не идваш тук а,се мотаеш из града или греша..-допълних и се усмихнах . Толкова ли бях тъпа че да отида точно в гората . Сега трябваше да говоря с него нямаше начин да си тръгна просто ей така ,без определена причина .
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе.
Вампири
Вампири
Деймън Салваторе.


Male Брой мнения : 30
Points : 282
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Преди около месец.. !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди около месец.. !!!   Преди около месец.. !!! EmptyПет Мар 02, 2012 2:07 pm

Отново изврътях очи. Определено да дойда тук беше най - тъпата идея, която главата ми можеше да породи. Не, че не можех просто да си тръгна, но виждах че и' на Елена не и' беше особено приятно, а нейния неприязъм определено ми доставяше удоволствие. Е явно малката ми разходка нямаше да е чак толкова неприятна или поне така се очертаваше.
- Въпроса е не аз какво правя тук, ами ти! Защо за Бога си в гората? - попитах в по - висок тон, повдигайки леко вежда и подсмихвайки се нагло.
- Да не би ти да ме следиш? - засмях се на собствената си ирония. Знаех, че не е така и все пак обичах да дразня клетото човешко същество.

П.П.;; сори за краткия пост, ама нямам муза ;хххх
Върнете се в началото Go down
Елена Петрова
Administrators
Administrators
Елена Петрова


Female Брой мнения : 209
Points : 2083
Reputation : 1
Join date : 27.02.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои:: •За вашите герои:

Преди около месец.. !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди около месец.. !!!   Преди около месец.. !!! EmptyПет Мар 02, 2012 2:24 pm

-Ъмм..извинявай тук съм защото ми харесва да идвам в гората ..оо боже даже защо ли ти обяснявам никога няма да ме разбереш .. ти не харесваш природата.Няма значение-казах и тръгнах да вървя малко по навътре
Скучно ми беше за пръв път да ми е скучно с Деймън.Толкова отекчителен бе станал .
Но,след изцепката му че аз съм го следяла ми стана толкова смешно.
-Азз да те следя.. азз ..хах ? - попитах и се засмях с глас даже не можех и да говоря беше ми толкова смешно ..Деймън се опитваше отново да се дразни с мен ,но този път номера му не мина. Защо забога винаги се дразнеше с мен толкова ли ме мразеше.Не че аз го обичах ама все намирах начин да не се заяда с него ..а при него винаги бе обратното.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди около месец.. !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди около месец.. !!!   Преди около месец.. !!! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Преди около месец.. !!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Преди да влезеш си намисли съществително
» Колко % харесваш този преди теб?
»  Подпис (GIF) на месец Февруари.
» Потребител на месец март
»  Подпис на месец Февруари.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG Forum :: В Мистик Фолс :: Горите тук-
Идете на: