The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошли в Мистик Фолс!Домът на всички митични същества които съществуват само в приказките.А дали е наистина така?
The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошли в Мистик Фолс!Домът на всички митични същества които съществуват само в приказките.А дали е наистина така?
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


♥ Добре дошли в Мистик Фолс! ♥
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Създаване на древен вампир
Marina ;p or just Marty :D :P EmptyНед Авг 26, 2012 3:13 pm by Елена Петрова

» Търся си семейство
Marina ;p or just Marty :D :P EmptyЧет Авг 23, 2012 7:20 pm by Лекси Брансън

» Търся си другарче
Marina ;p or just Marty :D :P EmptyЧет Авг 23, 2012 7:15 pm by Лекси Брансън

» Търся си гадже
Marina ;p or just Marty :D :P EmptyЧет Авг 23, 2012 7:13 pm by Лекси Брансън

» Our beloved friends.
Marina ;p or just Marty :D :P EmptyВто Авг 21, 2012 1:06 pm by Елена Петрова

» Създаване на паднал ангел
Marina ;p or just Marty :D :P EmptyЧет Авг 02, 2012 5:44 am by Елена Петрова

» Реклами на вашите форуми!
Marina ;p or just Marty :D :P EmptyНед Апр 29, 2012 2:53 pm by Катрин Пиърс

» Да броим до 1000
Marina ;p or just Marty :D :P EmptyПет Апр 27, 2012 2:55 pm by Катрин Пиърс

» Създаване на човек
Marina ;p or just Marty :D :P EmptyПет Апр 27, 2012 2:32 pm by Серина Ван Дер Удсън

Top posters
Катрин Пиърс
Marina ;p or just Marty :D :P I_vote_lcapMarina ;p or just Marty :D :P I_voting_barMarina ;p or just Marty :D :P I_vote_rcap 
Марина.
Marina ;p or just Marty :D :P I_vote_lcapMarina ;p or just Marty :D :P I_voting_barMarina ;p or just Marty :D :P I_vote_rcap 
Елена Петрова
Marina ;p or just Marty :D :P I_vote_lcapMarina ;p or just Marty :D :P I_voting_barMarina ;p or just Marty :D :P I_vote_rcap 
Carrie Dupre
Marina ;p or just Marty :D :P I_vote_lcapMarina ;p or just Marty :D :P I_voting_barMarina ;p or just Marty :D :P I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Marina ;p or just Marty :D :P I_vote_lcapMarina ;p or just Marty :D :P I_voting_barMarina ;p or just Marty :D :P I_vote_rcap 
Barbara Dawson.
Marina ;p or just Marty :D :P I_vote_lcapMarina ;p or just Marty :D :P I_voting_barMarina ;p or just Marty :D :P I_vote_rcap 
Caroline Forbes
Marina ;p or just Marty :D :P I_vote_lcapMarina ;p or just Marty :D :P I_voting_barMarina ;p or just Marty :D :P I_vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън
Marina ;p or just Marty :D :P I_vote_lcapMarina ;p or just Marty :D :P I_voting_barMarina ;p or just Marty :D :P I_vote_rcap 
Блейр Валдфор
Marina ;p or just Marty :D :P I_vote_lcapMarina ;p or just Marty :D :P I_voting_barMarina ;p or just Marty :D :P I_vote_rcap 
Harley Benton.
Marina ;p or just Marty :D :P I_vote_lcapMarina ;p or just Marty :D :P I_voting_barMarina ;p or just Marty :D :P I_vote_rcap 
Късметче:
Времето в Мистик Фолс
Marina ;p or just Marty :D :P D000 Времето ще е предимно слънчево. Температурата ще е от 25 до 27 градуса. Ще има слаб вятър.
Брояч
free counters
Гласувай за нас:
Гласувайте за нас

 

 Marina ;p or just Marty :D :P

Go down 
АвторСъобщение
Марина.
Global moderator
Global moderator
Марина.


Female Брой мнения : 360
Points : 3579
Reputation : 1
Join date : 26.02.2012

Marina ;p or just Marty :D :P Empty
ПисанеЗаглавие: Marina ;p or just Marty :D :P   Marina ;p or just Marty :D :P EmptyСъб Мар 03, 2012 8:18 pm

1.1 Как се казваш? Мартина
1.2 Пол: Момичешко ;D
1.3 Прякор:Марти :)
1.4 На колко си?12
1.5 От къде си?Враца
1.6 Коя зодия си?Рибоци Marina ;p or just Marty :D :P 2761736436
1.4 Ръст: 152
1.8 Цвят на очите:кафяви
1.9 Цвят на косата:кестенява
1.10 Любима напитка:Сок портокал и количка
1.11 Любим Актьор/Актриса:Оуу много са... :D
1.12 Кой Филм Последно Гледахте: Охо... ами "Достатъчно" /май така беше/
1.13 Домашен Любимец:Коте и костенурка :Д
1.14 Мечтая за: Много неща :)
1.15 Любима Песен:Нямам засега :Д
1.16 Любим виц:Имаше един за някакви германци,но не го помня :Д
1.17 Каква музика слушаш?Чалга,K-pop,рок :Д
1.18 Какво мразиш най-много: Да ми правят забележки...има и други 100% ся не ми свети крушката :Д
1.19 Какво искаш за рождения ти ден:Нямам си идея... така или иначе той мина имам време да си мисля за другия :Д
1.20 Любим спомен от детството: Оуу... когато Хели ми разби устата,като ми дръпна един чаршаф върху който бях стъпила :Д Един момент с майка ми,като малка... начи бяхме легнали на земята в нас и тя ме накара да плювна нагоре и плюнката ми падна върху мене xDDDD Има и други,но ме мързи да пиша ХД
1.21 3-4 думи които най-точно те описват: Олигофрен,луда,усмихната!? хД Другите ще кажат :Д
1.22 Признаваш ли грешките си: Понякога
1.23 Съжаляваш ли за нещо? Да
1.24 Какво не харесваш в себе си? Косата... уникално права е и не може да се къдри.Ако се накъдря седи 5 часа макс и се изправя... и е една мазна и гадна.Ако не се къпя 1 ден с шампоан става все едно не съм я къпала от 1 година... абе ужасна
1.25 Нещо допълнително: Не цепя сега :Д Ако искате да знаете нещо питайте :)
1.26 Снимка (По желание): Може би по-късно,но нищо не обещавам :D :D :D

Върнете се в началото Go down
 
Marina ;p or just Marty :D :P
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG Forum :: Свободна зона :: Кой съм аз?-
Идете на: