The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошли в Мистик Фолс!Домът на всички митични същества които съществуват само в приказките.А дали е наистина така?
The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошли в Мистик Фолс!Домът на всички митични същества които съществуват само в приказките.А дали е наистина така?
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


♥ Добре дошли в Мистик Фолс! ♥
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Създаване на древен вампир
Създаване на демони EmptyНед Авг 26, 2012 3:13 pm by Елена Петрова

» Търся си семейство
Създаване на демони EmptyЧет Авг 23, 2012 7:20 pm by Лекси Брансън

» Търся си другарче
Създаване на демони EmptyЧет Авг 23, 2012 7:15 pm by Лекси Брансън

» Търся си гадже
Създаване на демони EmptyЧет Авг 23, 2012 7:13 pm by Лекси Брансън

» Our beloved friends.
Създаване на демони EmptyВто Авг 21, 2012 1:06 pm by Елена Петрова

» Създаване на паднал ангел
Създаване на демони EmptyЧет Авг 02, 2012 5:44 am by Елена Петрова

» Реклами на вашите форуми!
Създаване на демони EmptyНед Апр 29, 2012 2:53 pm by Катрин Пиърс

» Да броим до 1000
Създаване на демони EmptyПет Апр 27, 2012 2:55 pm by Катрин Пиърс

» Създаване на човек
Създаване на демони EmptyПет Апр 27, 2012 2:32 pm by Серина Ван Дер Удсън

Top posters
Катрин Пиърс
Създаване на демони I_vote_lcapСъздаване на демони I_voting_barСъздаване на демони I_vote_rcap 
Марина.
Създаване на демони I_vote_lcapСъздаване на демони I_voting_barСъздаване на демони I_vote_rcap 
Елена Петрова
Създаване на демони I_vote_lcapСъздаване на демони I_voting_barСъздаване на демони I_vote_rcap 
Carrie Dupre
Създаване на демони I_vote_lcapСъздаване на демони I_voting_barСъздаване на демони I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Създаване на демони I_vote_lcapСъздаване на демони I_voting_barСъздаване на демони I_vote_rcap 
Barbara Dawson.
Създаване на демони I_vote_lcapСъздаване на демони I_voting_barСъздаване на демони I_vote_rcap 
Caroline Forbes
Създаване на демони I_vote_lcapСъздаване на демони I_voting_barСъздаване на демони I_vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън
Създаване на демони I_vote_lcapСъздаване на демони I_voting_barСъздаване на демони I_vote_rcap 
Блейр Валдфор
Създаване на демони I_vote_lcapСъздаване на демони I_voting_barСъздаване на демони I_vote_rcap 
Harley Benton.
Създаване на демони I_vote_lcapСъздаване на демони I_voting_barСъздаване на демони I_vote_rcap 
Късметче:
Времето в Мистик Фолс
Създаване на демони D000 Времето ще е предимно слънчево. Температурата ще е от 25 до 27 градуса. Ще има слаб вятър.
Брояч
free counters
Гласувай за нас:
Гласувайте за нас

 

 Създаване на демони

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Катрин Пиърс
Administrators
Administrators
Катрин Пиърс


Female Брой мнения : 670
Points : 6293
Reputation : 6
Join date : 16.02.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои::

Създаване на демони Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на демони   Създаване на демони EmptyЧет Фев 16, 2012 7:34 pm

Снимка:
Име:
Лик:
Раса:
Характеристика:
Външен вид:
История:
Допълнения:
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net
Ребека ♥
Демон
Демон
Ребека ♥


Female Брой мнения : 33
Points : 152
Reputation : 0
Join date : 25.02.2012
Age : 28

Създаване на демони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демони   Създаване на демони EmptyСъб Фев 25, 2012 6:26 pm

Създаване на демони 314392_262036850500180_117081104995756_716850_1309566685_n
Име:Ребека ♥
Години:19/2220
Пол:жена
Работа:студентка
Виншен вид /снимка и описание/:
Раса:Демон
Дарба:Контролира първородните ..
Ребека има тяло на модел.Всяка форма на тялото й е перфектно изваяна.Има дълга,руса коса и пронизващи сини очи.Има светла,мека като кадифе кожа и прекрасни устни,които още по-добре подчертава,когато си сложи от любимото й червено червило.Обича да ходи на високи токове,но също нейна страст са и кецовете,късите поли и слънчевите очила.Може да изглежда като невинно момиченце,но не е ..
Характер:Ребека има доста труден характер.От малка е капризна и иска всичко да стане както тя каже.Свикнала е да й се угажда,а ако това не се случи става раздразнителна и прави всичко,за да получи това,което иска.Може да бъде както кучка,така и мила,но само с хората,които обича,а повярвайте..не са много.Има самочувствие,може би даже доста голямо,но с покритие.Тя е една от момичетата,които никога не спират да бъдат обсъждани от другите,което я кара да се възгордява повече.
История:Ребека е родена във Франция,Париж. Дъщеря е на много заможни родители.Свикнала е от малка да се оправя сама,защото малко след като навършва 8 годишна възраст родителите й умират.Тогава тя бива настанена в пансион,където отношението към нея определено не е хубаво.Един ден не издържа повече и бяга от пансиона.Знае,че е наследница на много имоти,които родителите й са притежавали.Така на 15 годишна възраст Ел заминава за Ню Йорк.Съвсем сама тя успява да се впише в обстановката на големия град и да живее добре,дори прекрасно.Всичко,което е преживяла я прави още по-силна.Сега е едно доста здраво стъпило на краката си момиче,но все пак тийнейджър.Точно заради това много често може да се забърка в неприятности,от които винаги успява да се измъкне.Сега Ел живее сама в огромното имение завещано й от родителите й.След време тя открива , че е демон ..
Допълнително:Има белег
Името на човека, чийто лик сте избрали:Claire Holt
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Administrators
Administrators
Катрин Пиърс


Female Брой мнения : 670
Points : 6293
Reputation : 6
Join date : 16.02.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои::

Създаване на демони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демони   Създаване на демони EmptyСъб Фев 25, 2012 6:32 pm

Одобрена си!Добре дошла.
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net
Ally Stonem
Демон
Демон
Ally Stonem


Female Брой мнения : 3
Points : 30
Reputation : 0
Join date : 10.03.2012

Създаване на демони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демони   Създаване на демони EmptyСъб Мар 10, 2012 5:37 pm

Създаване на демони Tumblr_lxz6ttoGeK1r9cj2oo2_500

Име: Ally Stonem

Години: 20/800

Раса: Демон

Дарба: Чете мисли, причинява болка с поглед. *Тялото, което е заела не остарява, чрез магия*

Външен вид: Зависи от това, кое тяло съм заела. В момента косата ми е златисто руса и се спуска на вълни по гърба ми. Когато се погледна в огледалото виждам малко носле, красиви скули и ослепителна усмивка. Но първо винаги забелязвам очите. Синьо-зелени, каращи те да се предаваш всеки път. Само с тези очи можех да съблазня мъж за секунди. Една дума ме описваше: перфектна. Спускаме се надолу и забелязваме прекрасното тяло, точно на кръста има малък надпис ,,Sed Diabolus me iudicare potest.'', което означава, че само Дяволът може да ме осъжда. Надолу се виждат дългите крака. Дрехите, които нося са повечето пъти къси поли и мини-роклички. Няма нищо лошо в тях естествено. Обожавам да бъда момичето, по което всички се заглеждат. А и кой не би се загледал по мен?!
Създаване на демони Tumblr_lxz6ttoGeK1r9cj2oo1_500
Характер: Хм, характер, характер. Кой не обича да се самоопределя? Аз, моя милост и аз. Атрактивна, саркастична, иронична...лоша. Естествена, хаплива, арогантна, егоистична...бездушна. Трябва ли да продължавам? Е, добре. Обожавам да измъчвам жертвите си. Ако отида на психолог или нещо подобно, сигурно ще кажат, че съм имала трудно детство и имам леки психични отклонения. Хах. За какво детство може да се говори, след като не съм имала детство. Бяхме аз, близначката ми...и хиляди други демони затворени в Ада. Прекрасно, нали? Сега просто правя сделки с жалките същества, наричащи се хора и прекарвам всяка секунда в пиене и забавления. Влюбвала съм се само веднъж и повече никога няма да направя същата грешка.
Създаване на демони Tumblr_lxh92rG9uU1r8rx02o2_250 Създаване на демони Tumblr_lxh92rG9uU1r8rx02o8_250 Създаване на демони Tumblr_lxh92rG9uU1r8rx02o4_250
История: Каква история може да има един демон? Да, помня всичко, което ми се е случвало през годините, но каква е ползата? След като спра да имам полза от тялото, което съм заела, просто го напускам и заемам ново. С една подробност, имам сестра...близначка. Винаги заемаме тела на близначки. Без Али, няма Сали. Без Сали, няма Али. Тялото, в което съм сега има доста лоши спомени, дори и зловещите неща, които правя...не могат да се сравнят с това, което беше преживяло това момиче. Още като малка е била разделена от близначката си по по грешка. През годините прекарани в приемни семейства е приемала наркотици, самонаранявала се е, дори на няколко пъти е била изнасилвана. Но по някаква причина, тя не изразявала чувствата си, просто го е преглъщала и е продължавала напред. Когато заех тялото и, тя и сестра и тъкмо се бяха намерили. Колко "сладко". Ние със Сали ги превзехме и от около 7-8 години изглеждаме така. Сега съм в Мистик Фолс, загубила следите на така обичаната си сестра.
Създаване на демони Tumblr_lxnm2eqTcH1r1wpoko1_500
Допълнителна информация: Имам нож, който убива демони. Ирония, нали?
Снимка: Amber Heard
Създаване на демони Tumblr_lxskj9kB6s1qzga5ro1_500
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Administrators
Administrators
Катрин Пиърс


Female Брой мнения : 670
Points : 6293
Reputation : 6
Join date : 16.02.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои::

Създаване на демони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демони   Създаване на демони EmptyСъб Мар 10, 2012 5:46 pm

Ally Stonem написа:
Създаване на демони Tumblr_lxz6ttoGeK1r9cj2oo2_500

Име: Ally Stonem

Години: 20/800

Раса: Демон

Дарба: Чете мисли, причинява болка с поглед. *Тялото, което е заела не остарява, чрез магия*

Външен вид: Зависи от това, кое тяло съм заела. В момента косата ми е златисто руса и се спуска на вълни по гърба ми. Когато се погледна в огледалото виждам малко носле, красиви скули и ослепителна усмивка. Но първо винаги забелязвам очите. Синьо-зелени, каращи те да се предаваш всеки път. Само с тези очи можех да съблазня мъж за секунди. Една дума ме описваше: перфектна. Спускаме се надолу и забелязваме прекрасното тяло, точно на кръста има малък надпис ,,Sed Diabolus me iudicare potest.'', което означава, че само Дяволът може да ме осъжда. Надолу се виждат дългите крака. Дрехите, които нося са повечето пъти къси поли и мини-роклички. Няма нищо лошо в тях естествено. Обожавам да бъда момичето, по което всички се заглеждат. А и кой не би се загледал по мен?!
Създаване на демони Tumblr_lxz6ttoGeK1r9cj2oo1_500
Характер: Хм, характер, характер. Кой не обича да се самоопределя? Аз, моя милост и аз. Атрактивна, саркастична, иронична...лоша. Естествена, хаплива, арогантна, егоистична...бездушна. Трябва ли да продължавам? Е, добре. Обожавам да измъчвам жертвите си. Ако отида на психолог или нещо подобно, сигурно ще кажат, че съм имала трудно детство и имам леки психични отклонения. Хах. За какво детство може да се говори, след като не съм имала детство. Бяхме аз, близначката ми...и хиляди други демони затворени в Ада. Прекрасно, нали? Сега просто правя сделки с жалките същества, наричащи се хора и прекарвам всяка секунда в пиене и забавления. Влюбвала съм се само веднъж и повече никога няма да направя същата грешка.
Създаване на демони Tumblr_lxh92rG9uU1r8rx02o2_250 Създаване на демони Tumblr_lxh92rG9uU1r8rx02o8_250 Създаване на демони Tumblr_lxh92rG9uU1r8rx02o4_250
История: Каква история може да има един демон? Да, помня всичко, което ми се е случвало през годините, но каква е ползата? След като спра да имам полза от тялото, което съм заела, просто го напускам и заемам ново. С една подробност, имам сестра...близначка. Винаги заемаме тела на близначки. Без Али, няма Сали. Без Сали, няма Али. Тялото, в което съм сега има доста лоши спомени, дори и зловещите неща, които правя...не могат да се сравнят с това, което беше преживяло това момиче. Още като малка е била разделена от близначката си по по грешка. През годините прекарани в приемни семейства е приемала наркотици, самонаранявала се е, дори на няколко пъти е била изнасилвана. Но по някаква причина, тя не изразявала чувствата си, просто го е преглъщала и е продължавала напред. Когато заех тялото и, тя и сестра и тъкмо се бяха намерили. Колко "сладко". Ние със Сали ги превзехме и от около 7-8 години изглеждаме така. Сега съм в Мистик Фолс, загубила следите на така обичаната си сестра.
Създаване на демони Tumblr_lxnm2eqTcH1r1wpoko1_500
Допълнителна информация: Имам нож, който убива демони. Ирония, нали?
Снимка: Amber Heard
Създаване на демони Tumblr_lxskj9kB6s1qzga5ro1_500

Амбър е заета, ако искаш говори с Марина , за да сте близначки ..
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net
Ally Stonem
Демон
Демон
Ally Stonem


Female Брой мнения : 3
Points : 30
Reputation : 0
Join date : 10.03.2012

Създаване на демони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демони   Създаване на демони EmptyСъб Мар 10, 2012 10:04 pm

Ами добре тогава взимам Меган Фокс, не я видях в заети ликове...нито в темите за създаване на герой <33
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Administrators
Administrators
Катрин Пиърс


Female Брой мнения : 670
Points : 6293
Reputation : 6
Join date : 16.02.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои::

Създаване на демони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демони   Създаване на демони EmptyНед Мар 11, 2012 9:45 am

Ally Stonem написа:
Ами добре тогава взимам Меган Фокс, не я видях в заети ликове...нито в темите за създаване на герой <33
Добре,одобрена си!
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net
Jennifer Check
Демон
Демон
Jennifer Check


Female Брой мнения : 1
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 12.04.2012

Създаване на демони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демони   Създаване на демони EmptyПет Апр 13, 2012 12:32 pm

Снимка:
Създаване на демони 24_sophia_bush_2967_329

Име: Дженифър Чек

Лик: Sophia Bush

Раса: демон

Характеристика: Своенравна, смела, но понякога и лекомислена. Много търпелива, но ядоса ли се става лошо... Доверчива, но бъдели веднъж разочарована трудно може отново да й бъде спечелено доверието. Не обича да се разпореждат с живота й и да й казват, какво да прави, когато си науми нещо то трябва да бъде изпълнено, независимо от чуждото мнение.

Външен вид: Дженифър е висока метър седемдесет и пет, със сторйна фигура - дълги крака и фина талия , бледа кожа и зелени очи. Има дълга, чуплива кестенява коса. Избягва употребата на тежък грим, но затова пък е фенка на скъпите маркови парфюми. Има вкус за облекло, но предпочита удобните ежедневни дрехи. Като цяло може да се каже, че има външност на която всяка жена би завидяла.

История: Дженифър е имала трудно детство била е много примерна и послушна, затова връстниците й често са я тормозели, подигравали й са се, но най труден за нея бил живота в къщи. Баща й бил пияница и когато бил в лошо настроение си изливал яда върху нея. Майка й умира при раждането. Дженифър била лишена от всякакви родителски грижи, затова на 12 години избягала от вкъщи и се научила сама да се справя със трудностите на живота, но въпреки това често се забърквала в неприятности и от добро и тихо момиче се е превърнала в проблемна тинейджърка.
На 18 годишна възраст става жертва на нелеп инцидент и я убиват по погрешка. Заради греховете които е извършила през последните години от живота си, попада в Ада и след сравнително дълъг престой там й предлагат да се върне обратно на земята, като й осигуряват тяло, което ще може да издържи на силата й.

Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Administrators
Administrators
Катрин Пиърс


Female Брой мнения : 670
Points : 6293
Reputation : 6
Join date : 16.02.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои::

Създаване на демони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демони   Създаване на демони EmptyСъб Апр 14, 2012 9:20 am

Одобрена си!Добре дошла .. :)
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Създаване на демони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на демони   Създаване на демони Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на демони
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на призраци
» Създаване на вампир
» Създаване на хибрид
» Създаване на човек
» Създаване на върколак

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG Forum :: Роуплей Зона :: Създаване на герой-
Идете на: