The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошли в Мистик Фолс!Домът на всички митични същества които съществуват само в приказките.А дали е наистина така?
The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошли в Мистик Фолс!Домът на всички митични същества които съществуват само в приказките.А дали е наистина така?
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


♥ Добре дошли в Мистик Фолс! ♥
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Създаване на древен вампир
Клуб "Dirty Dreams"  EmptyНед Авг 26, 2012 3:13 pm by Елена Петрова

» Търся си семейство
Клуб "Dirty Dreams"  EmptyЧет Авг 23, 2012 7:20 pm by Лекси Брансън

» Търся си другарче
Клуб "Dirty Dreams"  EmptyЧет Авг 23, 2012 7:15 pm by Лекси Брансън

» Търся си гадже
Клуб "Dirty Dreams"  EmptyЧет Авг 23, 2012 7:13 pm by Лекси Брансън

» Our beloved friends.
Клуб "Dirty Dreams"  EmptyВто Авг 21, 2012 1:06 pm by Елена Петрова

» Създаване на паднал ангел
Клуб "Dirty Dreams"  EmptyЧет Авг 02, 2012 5:44 am by Елена Петрова

» Реклами на вашите форуми!
Клуб "Dirty Dreams"  EmptyНед Апр 29, 2012 2:53 pm by Катрин Пиърс

» Да броим до 1000
Клуб "Dirty Dreams"  EmptyПет Апр 27, 2012 2:55 pm by Катрин Пиърс

» Създаване на човек
Клуб "Dirty Dreams"  EmptyПет Апр 27, 2012 2:32 pm by Серина Ван Дер Удсън

Top posters
Катрин Пиърс
Клуб "Dirty Dreams"  I_vote_lcapКлуб "Dirty Dreams"  I_voting_barКлуб "Dirty Dreams"  I_vote_rcap 
Марина.
Клуб "Dirty Dreams"  I_vote_lcapКлуб "Dirty Dreams"  I_voting_barКлуб "Dirty Dreams"  I_vote_rcap 
Елена Петрова
Клуб "Dirty Dreams"  I_vote_lcapКлуб "Dirty Dreams"  I_voting_barКлуб "Dirty Dreams"  I_vote_rcap 
Carrie Dupre
Клуб "Dirty Dreams"  I_vote_lcapКлуб "Dirty Dreams"  I_voting_barКлуб "Dirty Dreams"  I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Клуб "Dirty Dreams"  I_vote_lcapКлуб "Dirty Dreams"  I_voting_barКлуб "Dirty Dreams"  I_vote_rcap 
Barbara Dawson.
Клуб "Dirty Dreams"  I_vote_lcapКлуб "Dirty Dreams"  I_voting_barКлуб "Dirty Dreams"  I_vote_rcap 
Caroline Forbes
Клуб "Dirty Dreams"  I_vote_lcapКлуб "Dirty Dreams"  I_voting_barКлуб "Dirty Dreams"  I_vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън
Клуб "Dirty Dreams"  I_vote_lcapКлуб "Dirty Dreams"  I_voting_barКлуб "Dirty Dreams"  I_vote_rcap 
Блейр Валдфор
Клуб "Dirty Dreams"  I_vote_lcapКлуб "Dirty Dreams"  I_voting_barКлуб "Dirty Dreams"  I_vote_rcap 
Harley Benton.
Клуб "Dirty Dreams"  I_vote_lcapКлуб "Dirty Dreams"  I_voting_barКлуб "Dirty Dreams"  I_vote_rcap 
Късметче:
Времето в Мистик Фолс
Клуб "Dirty Dreams"  D000 Времето ще е предимно слънчево. Температурата ще е от 25 до 27 градуса. Ще има слаб вятър.
Брояч
free counters
Гласувай за нас:
Гласувайте за нас

 

 Клуб "Dirty Dreams"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Charlotte Petrova
Древен вампир
Древен вампир
Charlotte Petrova


Female Брой мнения : 40
Points : 410
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Клуб "Dirty Dreams"  Empty
ПисанеЗаглавие: Клуб "Dirty Dreams"    Клуб "Dirty Dreams"  EmptyПон Фев 27, 2012 6:06 pm

Клуб "Dirty Dreams"  1z3xqpu
Върнете се в началото Go down
Charlotte Petrova
Древен вампир
Древен вампир
Charlotte Petrova


Female Брой мнения : 40
Points : 410
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Клуб "Dirty Dreams"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"    Клуб "Dirty Dreams"  EmptyПон Фев 27, 2012 6:09 pm

Разхождайки се по улците на града видях група сладури да влизат в един клуб.
"Защо пък не?"-помислих си.
Пресякох улицата и влязах в заведението след момчетата. "Туко виж не си тръгна сама" каза едно гласче в мен. Седнах на бара и си поръчах чиста водка. Не обичах да разреждам алкохола.
Огледах заведението. От другата страна на бара седеше момче, което привлече вниманието ми. Познавах го от някъде, но не можех да се сетя от къде. Взех чашата си и заобиколих бара. Там седеше Деймън Салватор ,до колкото имах спомен той беше по веселия от братята и доста по арогантния...
-Я виж ти. Не очквах да те видя тук.-казах му аз
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе.
Вампири
Вампири
Деймън Салваторе.


Male Брой мнения : 30
Points : 282
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Клуб "Dirty Dreams"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"    Клуб "Dirty Dreams"  EmptyПон Фев 27, 2012 6:32 pm

Скуката отново си бе казала думата и набързо успя да ме изгони от нас, щом чух, че Стефан отново започна с неговите сърцеразбивателни, но също така и мега отегчителни речи. Сериозно, трябваше да си намери хоби, хоби което не включваше преследването на двойничката на Катрин и пиене на кръв от зайчета. И по възможност да не става отново лошия Стефан, който бе малко по - забавен от този, определено, но също така, трябваше винаги да почиствам бъркотиите му. А и все пак, аз бях черната овца в Салваторе, така и трябваше да си остане.
След като взех ключовете от колата и я подкарах по пустото шосе не след дълго се бях озовал и пред някакъв клуб, който честно казано не бях посещавал, но определено щеше да е по - добро място от Мистик Грила. Не бях в настроение да засичам някой от обичайните досадници и за това ми трябваше ново местенце. Само за мен.
След като паркирах и влязох в заведението, се запътих право към бара, поръчвайки си шот текила. Определено бях в настроение да се напия. След като питието ми дойде и го изпих на екс, сякаш бе просто една чаша вода се ухилих доволно.
- Я виж ти. Не очаквах да те видя тук. - познатия ми до болка женски глас накара усмивката ми да се стопи и един досаден погледа да се настани в очите ми.
- Шарлот, каква неприятна изненада. И аз не очаквах да те видя...никъде, но ето че лошия ми късмет ни събра отново. - казах намигайки и' леко, след което извъртях очи и поръчаш на бармана още една текила, която изпих без допълнителните добавки - лимон и сол, които бяха просто...безполезни, само разваляха вкуса на хубавия алкохол.
Върнете се в началото Go down
Charlotte Petrova
Древен вампир
Древен вампир
Charlotte Petrova


Female Брой мнения : 40
Points : 410
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Клуб "Dirty Dreams"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"    Клуб "Dirty Dreams"  EmptyПон Фев 27, 2012 6:52 pm

- Не мислех ,че е толкова неприятна Деймън . Такива хубави моменти имаме заедно - казах му аз и се засмях леко надменто. Добрия стар Деймън Салватор винаги устроумен и винаги първите му думи бяха набадателни . Изпих водката си на екс и поръчах още една голяма или по скоро двойна водка усмихнахйки се на бармана когато я постави пред мен.Не знам защо се държах така около него, но определено не харесвах това държание. Взех водката си и се загледах замислено в него. Надигнах чашата и това, което почувствах, когато отпих една глътка от съдържанието 'и бе удоволствие, принесено с отвръщение. Разля се по цялото ми тяло и ме затопли по един неподправен начин, нещо което не бях изпитвала досега. Поръчах си още едно питие, но този път уиски.
- Добре Деймън стига си се дърпал ,като някое паленце бягащо от собственика си. Да не би да ти е омръзнало да седиш в месния грил ,че си дошъл тук? Или просто си търсиш някое девойче за жертвичка? - попитах го аз отпивайки от уискито си..
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе.
Вампири
Вампири
Деймън Салваторе.


Male Брой мнения : 30
Points : 282
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Клуб "Dirty Dreams"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"    Клуб "Dirty Dreams"  EmptyПон Фев 27, 2012 9:22 pm

Въздъхнах леко, след което ироничния смях си проправи път през зъбите и устата ми.
- О, не се съмнявам, че са били хубави за теб, захарче. Но да кажем, че...чувствата не са взаимни, а и винаги ме хващаш пиян, определено не играеш честно. - казах и' с известна доза сърказъм, след което се усмихнах нагло и намигнах на събеседничката си, а жадния ми поглед започна да оглежда някакво момиче, което седеше близо до мен на бара, усещайки как Шарлот се дразнеше. Обожавах да дразня останалите, особено да ги карам да ревнуват. Тогава ставаха толкова жалки и беззащитни, чак се наслаждавах на реакциите им.
- Добре Деймън стига си се дърпал, като някое паленце бягащо от собственика си. Да не би да ти е омръзнало да седиш в местния грил, че си дошъл тук? Или просто си търсиш някое девойче за жертвичка? - попита брюнетката отпивайки от уискито си и подсещайки ме, че моят алкохол бе свършил. Поръчах си един бърбън и отпих от него след което погледнах Древната вампирка до себе си.
- Защо, да не ревнуваш!? Честно казано ми беше писнало от лепки и досадници, но очевидно няма оттърване от тях. - казах, като допих бърбъна си на екс и се обърнах към блондинката от другата ми страна, намигайки и' леко.
Върнете се в началото Go down
Charlotte Petrova
Древен вампир
Древен вампир
Charlotte Petrova


Female Брой мнения : 40
Points : 410
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Клуб "Dirty Dreams"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"    Клуб "Dirty Dreams"  EmptyПон Фев 27, 2012 10:18 pm

Изсмях се ,каква ирония само , а аз би трябвало да бъда лошата тук.поклатих глава и изпих уискито си на екс ,а след това го погледнах отново
- И да намигаш и да не намигаш , не мисля ,че която и да било може да се срави с мен скъпи - казах му аз с лека нотка на самовлюбеност. Аз да ревнувам от някакъв прост човек ,който и на малкия ми пръст не може да стъпи? Той да не би да се беше побъркал ...
- Хайде,хайде Деймън , хубавите спомени не са само за мен , та ти самия захарче обесняваше колко хубави спомени сме имали .. - засмях се поръчвайки си ново питие , а след това погледнах синеокия сладиш ,с който така обичаш да се забавлявам. Беше лош ,но това ми харесваше ..
- Лепки може да викаш на жалките подобия ,който приличат на мен ,но не и на мен слънчице - заядох му се леко аз и го погледнах леко присвивайки очите си
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе.
Вампири
Вампири
Деймън Салваторе.


Male Брой мнения : 30
Points : 282
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Клуб "Dirty Dreams"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"    Клуб "Dirty Dreams"  EmptyПон Фев 27, 2012 10:35 pm

Подсмихнах се злобно, след което един студен поглед от моя страна се настани върху Древната вампирка до мен, а очите ми се присвиха съвсем леко.
- Да те също са лепки, но ти си най - голямата миличка, все на някой трябва да са се метнали и след като ти си "оригиналната Петрова"... - подсмихнах се леко, след което взех чашата и' от ръцете и' и изпих съдържанието и' на екс, оставяйки я отново пред нея. Определено ми доставяше удоволствие да я дразня, нямаше по - хубав старт на вечерта от този.
- Кхъм...всъщност би ли ми припомнила малко...не се сещам да съм изпитвал каквото и да е удоволствие с теб "захарче", камо ли хубав спомен. Ти просто си неспособна да създадеш подобен. - отново и' намигнах, след което се доближих до нея, скъсявайки максимално разстоянието между нас. Устните ми бяха на милиметри от нейните, усещайки как накъсания и' дъх гъделичкаше устните ми, и как се допираха съвсем леко до нейните.
- Винаги си била неопитната двойничка... - прошепнах тихо, след което една арогантна усмивка се изписа на лицето ми и се отдръпнах от нея, а усмивката така и не слезе от устните ми.

Върнете се в началото Go down
Charlotte Petrova
Древен вампир
Древен вампир
Charlotte Petrova


Female Брой мнения : 40
Points : 410
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Клуб "Dirty Dreams"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"    Клуб "Dirty Dreams"  EmptyПон Фев 27, 2012 10:53 pm

-Задник – казах му аз и си поръчах нова чаша уиски ,а след това се усмихнах на бармана . Винаги беше задник и винаги щеше да си остане такъв ,боже понякога се чудеш как ли още някой не го е убил или просто не го е прибил .. Може би мога да намеря желаещи за това ,мислех си аз и изпих на екс уискито което току що барма беше оставил пред мен..
- Слушай какво ,дечко нали знаеш колко малко ми пука за твоето мнение ? Онези двете смешки ,не могат и на малкия пръст да ми стъпят разбра ли. И не забравяй с кой разговаряш . О и не си прави труда да отговаряш ,не ми се слуша оструумието ти точно сега. Ходи пийни малко кръв от оная русата скочубра – казах му аз и се обърнах към дансинга ,след това му намигнах и отидох близо до едно сладко момченце започвайки да танцивам ,опитвайки се да се успокоя. Как успяваше толкова лесно да ме вбесява ,направо ме изкарваше извън кожата ми ,толкова бясна не се бях чувствала скоро...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе.
Вампири
Вампири
Деймън Салваторе.


Male Брой мнения : 30
Points : 282
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Клуб "Dirty Dreams"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"    Клуб "Dirty Dreams"  EmptyПон Фев 27, 2012 11:07 pm

О, да определено се беше засегнала и опитвайки се да го прие..ами да кажем, че опитите и' не бяха толкова успешни. Поръчах си ново питие след като тя стана от мястото си и след като бармана ми го донесе се усмихнах доволно след което изпих прогарящата гърлото течност на екс и станах от мястото си, насочвайки се към Шарлот и онзи идиот с който танцуваше. Хванах ръката и' като я завъртях, така че само секунда по - късно се оказа с лице към мен. Притиснах тялото и' максимално към моето, като бих казал, че натискът бе малко груб, но вампирката не заслужаваше някой да е мил с нея.
- Ммм, опитите ти да ме накараш да ревнувам не са толкова добри. Определено имат нужда от поправка. - намигнах и', след което започнах да се полюшвам напред назад в такт с музиката, правейки се че танцувам, тъй като ми бях прекалено пиян, за да правя някакви по - смислени движения от тези. Долепих устни до нейните, целувайки я грубо и страстно, а след като се отдръпнах арогантната усмивка се изписа на лицето ми, при вида на нейното.
- Но, не са и' съвсем лоши! - отбелязах насочвайки се отново към бара, сядайки на бар стола, сякаш нищо не се беше случило.

Върнете се в началото Go down
Charlotte Petrova
Древен вампир
Древен вампир
Charlotte Petrova


Female Брой мнения : 40
Points : 410
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Клуб "Dirty Dreams"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"    Клуб "Dirty Dreams"  EmptyПон Фев 27, 2012 11:52 pm

Седях и бях направила физиономия все едно някой ме беше одарил с мокър парцал ,господи колко беше отвартителен ,нямах думи за него , всичко в него едновремено ме дразнеше и едновемено ме караше да го искам , не били успешни мрън мрън „Идиот“ – извика едно гласче в мозъка ми ,а след това се осъзнах и поклащайки глава тръгнах към бара определено имах нижда от още едно питие.. Кимнах на бармана и седнах на стола облягайки ръцете си на бара и чакайки питието си. А след като го донесе отих една голяма глътна , и погледнах към Деймън.
-Ще ми напомниш ли защо толкова те мразя ? – казах му аз , а след това забелязах как онази русата овца ,беше сложила ръка на рамото му , само я погледнах злобно и станах от стола ,но преди да направя каквото и да било изпих уискито си на екс ,опредлено вече алкохола беше започнал да ме пристиска и то доста яка .. Отидох от другата старана на Деймън ,поглеждайки тази русата със злобен поглед а след това я изутах и застанах на нейното място гледайки го в очите ..
-Виж сега „скъпи“ писана ми от твойте игрички , и от начина по който ме караш да ревнувам и да ме дразниш . О да похвала ,на победителя опредлено успяваш – казах му аз и се засмях арогантно , а след това една самодоволна усмивка се появи на лицето ми
- А наградата е ... Хъмм ,нека видим ... Потупване по рамото – изсмях се и го потупах леко по рамото...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе.
Вампири
Вампири
Деймън Салваторе.


Male Брой мнения : 30
Points : 282
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Клуб "Dirty Dreams"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"    Клуб "Dirty Dreams"  EmptyВто Фев 28, 2012 12:04 am

Засмях се арогантно след което погледа ми прескочи към блондинката, която се отдалечаваше и направих престорена тъжна физиономия.
- Браво, изгони забавлението ми за вечерта, сега ще трябва да си намеря ново. - казах извъртайки очи с досада. По дяволите толкова много я мразех, винаги успяваше да ми опъне нервите и винаги ме засичаше пиян, когато не можех само да я мразя, трябваше и да я желая и това желание съвсем не се изпаряваше в момента.
- Колкото до наградата, предполагам ще си я взема от теб...- казах след което ръката ми тръпна към външната част на бедрото и', покачвайки се нагоре и набирайки роклята и'. Устните ми нежно започнаха да обхождат врата и' и не след дълго се настаниха върху нейните целувайки ги грубо, страстно, но и същевременно с някаква нотка на нежност. Езичето ми се преплиташе с нейното с невероятна страст, и след като се отдръпнах отново се направих сякаш нищо не се бе случило.
- Е, по - добре започвай да обмисляш каква ще ми е наградата. - намигнах и', след което дръпнах ръката си от изпод роклята и' и се усмихнах самодоволно.
Върнете се в началото Go down
Charlotte Petrova
Древен вампир
Древен вампир
Charlotte Petrova


Female Брой мнения : 40
Points : 410
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Клуб "Dirty Dreams"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"    Клуб "Dirty Dreams"  EmptyВто Фев 28, 2012 12:22 am

Ааа, имах чувството ,че след малко ще се пръсна от яд , как можеше да го мразя така но и в същото време да ме караше да го желая толкова много ,а навсичкото отгоре да ме кара да изтръпвам ,а после да се смее и да се отдръпва ,пълен гадняр беше Деймън .. но пък и той самия знаеше ,че и аз мога да бъда гадна въпреки ,че с него никога не съм била
-От мен? Кой ти каза ,че от мен ще получиш нещо Деймън ? – казах му аз с леко самодоволна усмивка ,знаеше че можеше да получи каквото пожелае ,както винаги ставаше ,което ми лазеше по нервите...
-Добре ,хайде мисли бързо имаш точно две минути да измислиш какво искаш и се отегля предложението – казах му аз, а едната ми ръка започна бавно да се плъзга по единя му крак на горе стигайки пакета му ,а след това започна нежно ,но същевремено и групо да прави въртеливи движения там ,...
-Е ? - подканих го аз ,но ръката ми не спираше да си играв...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе.
Вампири
Вампири
Деймън Салваторе.


Male Брой мнения : 30
Points : 282
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Клуб "Dirty Dreams"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"    Клуб "Dirty Dreams"  EmptyВто Фев 28, 2012 12:34 am

Когато ръката и плъзна по крака ми към "пакета" ми, за миг, само за миг настръхнах и усетих как възбудата ми се покачи и увеличи. Усмихнах се доволно след, което придърпах Древната към себе си, притискайки тялото и', максимално към моето, а едната ми ръка мина зад талията и' обвивайки я. Целунах нежно врата и' оставяйки тънка влажна следа по него и една доволна усмивка се изписа на лицето ми.
- Не се прави, че не знаеш какво искам. Въпроса е у нас или у вас!? Или предпочиташ направо в бара, защото...хъм...аз нямам против. - намигнах и', а устните ми отново намериха нейните, целувайки я доста грубо и настоятелно. Естествено за жалост Шарлот беше от "старото поколение" така да го кажем, беше по - етична и прилична и надали щеше да се навие особено да го направим още в бара, но това нямаше абсолютно никакво значение. Надигнах я съвсем леко, за да седне от ново на бар - стола, след което устните ми започнаха да обхождат обстойно всяка една видна част от деклотето и', докато едната ми ръка нежно си проправи път между двете и' бедра настанявайки се върху интимните и' части, а другата която бе зад талията и' все още притискаше нейното тяло към моето. Една самодоволна усмивка се изписа на лицето ми, след което повдигнах учудено вежда.
- Е ще тръгваме ли, мис Петрова? - попитах сдържайки се да не избухна в смях, на милото си държание, след което се отръпнах за пореден път назад и и' подадох ръка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Клуб "Dirty Dreams"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dirty Dreams"    Клуб "Dirty Dreams"  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Клуб "Dirty Dreams"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Клуб ,,Феникс''
» Клуб "Nion"
» Клуб:Клюкарката

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG Forum :: В Мистик Фолс :: Дискотеки,барове и клубове-
Идете на: