The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошли в Мистик Фолс!Домът на всички митични същества които съществуват само в приказките.А дали е наистина така?
The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошли в Мистик Фолс!Домът на всички митични същества които съществуват само в приказките.А дали е наистина така?
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


♥ Добре дошли в Мистик Фолс! ♥
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Създаване на древен вампир
Създаване на човек EmptyНед Авг 26, 2012 3:13 pm by Елена Петрова

» Търся си семейство
Създаване на човек EmptyЧет Авг 23, 2012 7:20 pm by Лекси Брансън

» Търся си другарче
Създаване на човек EmptyЧет Авг 23, 2012 7:15 pm by Лекси Брансън

» Търся си гадже
Създаване на човек EmptyЧет Авг 23, 2012 7:13 pm by Лекси Брансън

» Our beloved friends.
Създаване на човек EmptyВто Авг 21, 2012 1:06 pm by Елена Петрова

» Създаване на паднал ангел
Създаване на човек EmptyЧет Авг 02, 2012 5:44 am by Елена Петрова

» Реклами на вашите форуми!
Създаване на човек EmptyНед Апр 29, 2012 2:53 pm by Катрин Пиърс

» Да броим до 1000
Създаване на човек EmptyПет Апр 27, 2012 2:55 pm by Катрин Пиърс

» Създаване на човек
Създаване на човек EmptyПет Апр 27, 2012 2:32 pm by Серина Ван Дер Удсън

Top posters
Катрин Пиърс
Създаване на човек I_vote_lcapСъздаване на човек I_voting_barСъздаване на човек I_vote_rcap 
Марина.
Създаване на човек I_vote_lcapСъздаване на човек I_voting_barСъздаване на човек I_vote_rcap 
Елена Петрова
Създаване на човек I_vote_lcapСъздаване на човек I_voting_barСъздаване на човек I_vote_rcap 
Carrie Dupre
Създаване на човек I_vote_lcapСъздаване на човек I_voting_barСъздаване на човек I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Създаване на човек I_vote_lcapСъздаване на човек I_voting_barСъздаване на човек I_vote_rcap 
Barbara Dawson.
Създаване на човек I_vote_lcapСъздаване на човек I_voting_barСъздаване на човек I_vote_rcap 
Caroline Forbes
Създаване на човек I_vote_lcapСъздаване на човек I_voting_barСъздаване на човек I_vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън
Създаване на човек I_vote_lcapСъздаване на човек I_voting_barСъздаване на човек I_vote_rcap 
Блейр Валдфор
Създаване на човек I_vote_lcapСъздаване на човек I_voting_barСъздаване на човек I_vote_rcap 
Harley Benton.
Създаване на човек I_vote_lcapСъздаване на човек I_voting_barСъздаване на човек I_vote_rcap 
Късметче:
Времето в Мистик Фолс
Създаване на човек D000 Времето ще е предимно слънчево. Температурата ще е от 25 до 27 градуса. Ще има слаб вятър.
Брояч
free counters
Гласувай за нас:
Гласувайте за нас

 

 Създаване на човек

Go down 
+8
Шарлийн Уитсток
Кристи
Елена Петрова
Катрин Евънс
Elliеnor Grace Pearce ♥s
Harley Benton.
Елена Гилбърт
Катрин Пиърс
12 posters
АвторСъобщение
Катрин Пиърс
Administrators
Administrators
Катрин Пиърс


Female Брой мнения : 670
Points : 6293
Reputation : 6
Join date : 16.02.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои::

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyЧет Фев 16, 2012 7:33 pm

Снимка:
Име:
Лик:
Раса:
Характеристика:
Външен вид:
История:
Допълнения:
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net
Елена Гилбърт
Хора
Хора
Елена Гилбърт


Female Брой мнения : 123
Points : 1231
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012
Age : 30
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Елена Гилбърт   Създаване на човек EmptyНед Фев 26, 2012 1:39 pm

Снимка:
Създаване на човек Tumblr_lwrlntoEFT1r72rfmo1_500_large

Име:
Eлена Гилбърт

Лик:
Нина Добрев

Години:
18

Вид:
Човек (двойничка)

Външен вид:
Елена е очарователна брюнетка.
Тя има дълги крака,плосък корем и големи месести устни.
Походката и маниерите й са повече от изящни.Момичето има много изразителен поглед и красиви сякаш изрисувани вежди.Косата й е тъмно кестенява и много дълга.Елена винаги я носи изправена.Бузите й имат леко розовеещ цвят.Очите на момичето имат тъмно кафяв цвят,който изсветлява в края.Висока е 1,77,което често й пречи да носи обувки на висок ток.Участието й в групана на мъжоретките я прави по-грациозна.Всяко едно от движенията й са елегантни и красиви.

Характер:
Тя е всеотдайна и мила, остроумна и добра.Eлена много самоуверена.Доста забавна и около нея винаги излиза нещо неочаквано.Обича да се забавлява и да измисля щури неща.Много интересна личност е. С нея никога не се знае какво следва.Това е човекът,с който можеш да се забавляваш,но и да разчиташ.Момичето и прави всичко за приятелите си.Елена е сдържана и тактична.Думата,която я описва най-добре е състрадателна.Елена би направила всичка за близките си,би жертвала дори и живота си.Момичето винаги е готово да помага на всички с каквото може.
Пример за това е брат й,на който Елена помага да премина през тежкия период след инцидента.

История:
Седемнайсетгодишната Елена е свикнала всичко в живота й да е лесно, популярна и лесно приспособляваща се, тя е кралицата на гимназията докато не се случва трагедия, която променя всичко. Родители й са убити в автомобилна катастрофа.
Елена и по-малкият й брат Джеръми се местят да живеят с леля си Дженна. През повечето време Елена простосе опитва да преживее дните с подкрепата на приятелите си и бившото си гадже Мат, с които се познават от деца.Тя се превръща в сянка на самата себе си, несигурна и изпълнена от тъга за родителите си.Хората,на които разчита най-много са приятилките й.
Бабата на Бони разказва на внучката си истории за рода им.
Момичето споделя с приятелката се Елена,но никоя от тях не успява да повярва на легендите за вещици.Каралайн пък се опитва да се наложи в училището.Отношението й към Елена не е същото като преди.Скоро, обаче среща мистериозния, мил и привлекателен Стефан, чието минало и същност поменят живота й завинаги.
Върнете се в началото Go down
http://vampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/
Катрин Пиърс
Administrators
Administrators
Катрин Пиърс


Female Брой мнения : 670
Points : 6293
Reputation : 6
Join date : 16.02.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои::

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Фев 26, 2012 1:43 pm

Одобрена си,добре дошла!
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net
Harley Benton.
Хора
Хора
Harley Benton.


Female Брой мнения : 56
Points : 553
Reputation : 2
Join date : 26.02.2012
Местожителство : My own hell.

Роул Плей
•За вашите герои:: •За вашите герои:

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Фев 26, 2012 2:04 pm

Създаване на човек Tumblr_llcv02A7qm1qzdarao1_500-1
[ Astrid Bergès-Frisbèy ]


Когато някой ме попита за името ми и аз му кажа, че се казвам Харли Бентън, обикноверно чувам в отговор: „Като китарата ли?”. На такива въпроси винаги отговарям с „Да, като китарата.”, съзнателно пропускайки факта, че там някъде има едно Дево. В първата ми лична карта (и единствената законна) беше вписано: Harley Devaux Benton. Предполагам, че повечето хора биха си помислили, че съм французойка или поне имам нещо френско в себе си. Но ще сгрешат. Нямам нищо общо с французите, мухлясалите сирена и Айфеловата кула. Нищичко.

Всъщност, името за мен не е от никакво значение. Била съм Руди, Кристина, Венити, Ю, Ингрид, Есмералда, дори Самюъл, Адолф и Кайл. Всеки един от тях беше една отделна част от мен, първоизточника, така че е без значение какво име ще напиша на следващата лична карта, шофьорска книжка или паспорт. Капиш?

И, моля ви, не ме разбирайте погрешно. Фалшивите документи за самоличност ми трябват не защото някой зъл и отмъстителен роднина ме преследва, или пък защото съм направила нещо наистина лошо и сега се налага да се крия и бягам. Не. Трябват ми, защото така реших аз. Защото това бе моят живот и аз го избрах такъв. Никой не ме е принуждавал да обиколя света, да видя толкова много неща, да стана част от милиони съдби и да променя още толкова. Ако исках, можех да стана някой модел и да имам мезонет и яхта, или пък да стана писател и да драскам разни драмички и екшънчета, които после да бъдат филмирани. Можех да стана известна, името ми да е известно да целия свят и да съм постоянно на кориците на списанията. Да си правя реклами, скандализирайки средностатистическите граждани с действията и изказванията си... Можех, само ако поисках. А щом не съм станала... Оставям изводите на вас.

Но както и да е. Докато сме още на честота „Харли Бентън”, може би е уместно да спомена и нещичко за миналото си, а, противно на много хора, аз обичам да разказвам за себе си.

Та. Когато преброя до три, ще се върнете назад във времето с двайсет години и ще се озовете в едно сиропиталище в Занзибар, Африка. Да, знам, че това е родината на Фреди Меркюри – нали съм родена в града, в който и той е роден? Стоун Таун, правилно. Макар, че не мога да кажа дали със сигурност съм била родена там, поне там са ме намерили, там съм отраснала. В сиропиталището, на чиито стълби (очевидно родителите ми) са ме зарязали и една служителка ме е открила през една топла августовска сутрин, цареше желязна дисциплина. Не искаш да ядеш – наказание. Не искаш да спиш – наказание. Бунтуваш се – бой (често с първите пипнати пръчки или други продълговати предмети). Недоволстваш – просто забрави за всичко, вписващо се в графа „човешко отношение”. Бях ставала свидетел на немалко прояви на свободен дух и дори последствията от тях не успяха да сломят духа ми на боец.

Така де, не бях съгласна да се отнасят с нас все едно сме натирени в някой кучешки приют и не се свенех да показвам мнението си... Проявяването на индивидуалност и парадирането с нея бяха може би най-ненавистното на работещите в сиропиталището нещо. Което пък още повече ме стимулираше да го правя и наказанията за мен не съдържаха нищо... мъчително. Знам, звучи налудничаво, но дори когато бях на дванайсет и заради една ей такава проява на свободна воля ме заключиха през нощта да спя при кучето (което „случайно” бяха забравили да нахранят, междудругото...), на мен ми беше повече до смях, отколкото до страх. Бяха ме били с тигани и бамбукови пръчки, бяха ме обиждали и унижавали публично, но по време на всичките наказания се бях смяла с цяло гърло, сякаш някой ми разказваше вицове; изобщо не се бях обиждала, а просто изпитвах някакъв необясним жал към тези хора, които си мислеха, че с насилие всичко става. В случаите, когато не се смеех, просто се усмихвах презрително и държах главата си високо (когато можех де).

В крайна сметка видяха, че примитивните им методи не даваха резултат при мен, и направиха най-лесното, което можеха да направят.

Изгониха ме. Бях на четиринайсет, почти петнайсет тогава. Питате се как оцелях ли? Ами, Занзибар някога е била британска колония. Затова не беше трудно за мен, която очевадно е дете на англичани (съдейки по името, с което са ме били „доставили”), да приложа на практика знанията, получени в сиропиталището и всеки ден да си изкарвах пари колкото да се нахраня. Крадях, просех, мамех, но това не ме караше да се изпълвам с вина, защото знаех, че ако не го правех, бях обречена на бавна и мъчителна смърт. Не ме беше страх от нея, а от пътят, който трябва да измина, за да стигна до нея. Но както и да е. След една година започнах да мечтая да ида на друго място, да се махна от Занзибар.

И така започнах работа. Нелегално. Не ме питайте какво съм работила, не ми се обяснява. Накратко може да се каже, че бях момиче за всичко. Вършех мръсната работа на по-големите, дори се докоснах до бизнеса с наркотици, но никога не съм навлизала надълбоко в тези води. Не исках, тъй като това щеше да означава ограничение, нямах да имам никаква свобода. А на мен тя ми трябваше, за да изляза от Занзибар.

И аз го направих. Макар и след една-две години, но го направих. Събрах пари, които ми помогнаха да закъсам някъде между Египет и Алжир. Или по-скоро, тяхната липса ми помогна. Обаче това не ме обезнадежди, не ме изплаши, не ме отказа от самоубийствената цел, която си бях поставила – „Обиколи света”. Сега съм на двадесет години и съм обиколила половината свят. Нямам кола, нямам дом, нямам история или име, нямам пари, нямам страх.

Аз съм свободна. Абсолютно свободна.

Да правя каквото пожелая, да ида където си искам, да бъда себе си. А теб... Теб страх ли те е?


*
Създаване на човек Tumblr_lz41wqTQyC1qc4q80o4_250
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Administrators
Administrators
Катрин Пиърс


Female Брой мнения : 670
Points : 6293
Reputation : 6
Join date : 16.02.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои::

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Фев 26, 2012 2:07 pm

Одобрена си.Добре дошла!
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net
Elliеnor Grace Pearce ♥s
Хора
Хора
Elliеnor Grace Pearce ♥s


Female Брой мнения : 1
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Фев 26, 2012 4:00 pm

Създаване на човек Tumblr_lzsykwCAaJ1rn72x1o1_500
Adriana Lima
Име:
Казва се Елинор Джеймс Грейс Пиърс ,но за по кратко Елинор Джеймс Грейс.
Когато се е родила са искали да я кръстят Майли,но уви сега е просто Елинор
Години:
Преди 2 месеца навърши 18
Раса:
Обикновен човек.
Създаване на човек Tumblr_lzsys8etvX1r4evcgo1_r1_500
Външен Вид:
Елинор е високо момиче.Има стройна фигура.Това се дължи на хобитата и .Тя обича да се подържа и го прави най-често като практикува спорт.Тя е много красиво момиче.Лицето и е гладко с кристално бяла и мека кожа.Очите и са дълбоки и сини.Някой ги определят като скъпоценни камъни.Има дълга кестенява коса спускаща се под раменете й.Всеки път я носи по различен начин,къдрава или права за нея няма значение.Ели има уникална усмивка.Много е чаровна и тя не спира да се усмихва.Има сладки трапчинки които не харесва особенно.
Създаване на човек Tumblr_lzug3aXEdL1rq2a18o1_500
Характер
Елинор е мила и сладка.Много обича да се забавлява с приятели и да прави глупости.
Би направила всичко за своите близки,дори да убие.Много мрази лъжците и подмазвачите.Умна е и винаги премисля нещата преди да направи нещо.Когато се ядоса по-добре да няма никой около нея.Понякога може да бъде и кучка.Много мрази някой да и досажда.Когато се ядоса по-добре да няма никой около нея защото ще си го отнесе дори и да не е виновен.Не обича да се превзема.Предпочита да направи всичко със собствен труд от колкото да използва връзките на мама и тате.Не обича да споделя със всеки.Трябва да и спечелиш доверието ,за да ти сподели нещо.Тя е много лъчезарен човек и винаги е настроена положително
Създаване на човек Tumblr_lzuab49iRi1r9bbiwo1_500
История
Елинор е родена в Англия.Родена е в семейство на модна дизайнерка и собственик на петролна компания по целият свят.От малка е момиченцето на мама и тате,но когато става на 10 си казва ,че не винаги те ще бъдат до нея и ще угаждат на всеки неин каприз.Взема се в ръце и предпочита да прави всичко честно със собствен труд ,а не с връзките на родителите си.Понякога наистина се налага да ги използва,но гледа да не прекалява с тази опция.Тя е любимката на всички.Родителите й много я обичат и дават всичко за нея.Води прекрасен живот.Има всичко , има невероятни родители и приятели .Единственият недостатък е ,че поради работата на баща й трябва да се мести почти на 2 години.Била е в много държави до сега.Може да се каже ,че е обиколила половината свят.Последните две години тя прекарва в Париж Франция.Там намира истински приятели и нещо много важно,истинската любов.Влюбва се в едно много мило и красиво момче.Връзката им продължава щастливо 1 година и 5 месеца ,но за жалост на 24 Юли е най-трагичната вечер в живота на Ели .За жалост в тази нощ тя за винаги изгубва любовта на живота си.Приятелят и загива в самолетна катастрофа.Елинор е съкрушена .Не знае какво да прави как да се държи... Година по късно тя все още е затворена в себе си..Баща й и съобщава ,че отново трябва да се преместят.Този път отиват в Мистик Фолс.Елинор се надява,че с пристигането си ще успее да загърне миналото и да започне нов живот.
Допълнителна Информация:
Пиe
- пуши
- шопинга й е слабост
- Единствените дрехи които използва са оригинални.
- Всеки знае,че най сладките неща са забранени за това нейната единствена и неповторима любов е шоколада.
- Обича високите скорости и новите коли
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Administrators
Administrators
Катрин Пиърс


Female Брой мнения : 670
Points : 6293
Reputation : 6
Join date : 16.02.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои::

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Фев 26, 2012 4:05 pm

Одобрена си!Добре дошла .. :)
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net
Катрин Евънс
Хора
Хора
Катрин Евънс


Female Брой мнения : 21
Points : 206
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Фев 26, 2012 5:50 pm

Бланка за попълване!!!

Име:- Катрин Евънс

Години:- 17

Пол:- Жена

Професия/работа/стаж: -*Актьор,модел

Опит /за професията/:- 2 години

Характер /повече от 4 реда/: -Кате доста сложна личност. С нея не е хубаво да си имаш работа. Пада си по грубите игрички и да плете интриги. Мрази някой да ѝ нарежда и рядко понася такова отношение. Макар да изглежда безобидна, тя е способна да превърне живота ти в ад,ако го пожелае. Нейното мото е "целта оправдава средствата", така че рядко има пречки, които биха накарали Катрин да се спре. Непукист е. И да обича, тя не би рискувала себе си за любовта. Завършена егоистка е, но има и моменти, когато става сантиментална и започва да ѝ пука /доста рядко/.. Да обичаш Катрин може да се окаже сложна задача, защото тя не е от типа жени, които се вричат в любов завинаги. Дори да го направи, това не значи, че обещанието ѝ ще издържи.
И да е наранена никога не го показва; прекалено горда е за да иска помощ от някого.

История /повече от 5 реда/: - Кат е родена в малко семейство в Лондон, Англия. И двамата й родители са англичани. Единствено дете е – няма нито братя, нито сестри, камо ли да говорим за братовчеди и братовчедки. Има прекрасно детство. Станала е доста разглезена от тогава. Родителите й постоянно се местят от град на град, та и от страна на страна. Живяла е в Ирландия, Великобритания, Уелс и общо взето почти навсякъде из местата на Британските острови. Детството и тийнеджърските и години преминават в Лондон. Животът й, според нея, преминава доста бурно, купони, богати разглезени момченца като нея.. Била е в Прага, Виена, Люксембург и почти цяла останала Европа. Разбира се, причината за честите пътувания на семейството е Катрин и нейните фотосесии и филми. Момичето има най-прекрасния живот, живот за които много хора 'и завиждат, но не си мислете , че всичко около нея като извадено от филм . При нещастен инцидент преди няколко месеца Катрин губи родителите си и едва не умира, това я променя напълно. Сега Кат е егойстка и единственото нещо, от което се интересува е собственото си аз.

Външен вид /повече от 3 реда/: - Катрин е много красиво момиче.Тя е висока и стройна.Има невероятна фигура,а дългите и крака са зашеметяващи.Лицето и е гладко като,че ли е с порцеланова кожа.Очите и са кафяви и дълбоки.Обича и умее да омайва мъжете с тях.Има лъчезарна усмивка която е топла и приятна.Косата и е кестенява и дълга.Винаги я носи различно,но обича диадемите.Тъй като не е от най-високите тя обожава високите обувки.Винаги е облечена в тон с модата . Тя се облича стилно и с маркови ,скъпи дрехи.Обича модата и отдава много време от ежадневието си на нея.

Снимка и известна личност, която използвате: - leighton meester
Създаване на човек Tumblr_lupd9sqqF31r564pno1_500

Допълнително: -
- Любимият цвят на Катрин е черното
- Колкото и глупаво да звучи вярва в любовта от пръв поглед
- Мрази розовото
- Не обича да я използват
- Ако нараниш Катрин приготви се за жестоко отмъщение, рано или късно тя винаги отмъщава
- Интересува се само от себе си





Последната промяна е направена от Елена Гилбърт. на Нед Фев 26, 2012 5:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://collegeliferpgforum.bulgarianforum.net/
Катрин Пиърс
Administrators
Administrators
Катрин Пиърс


Female Брой мнения : 670
Points : 6293
Reputation : 6
Join date : 16.02.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои::

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Фев 26, 2012 5:52 pm

Кандис е заета , ако искаш поговори с момичето чийто лик е заела , за да сте близначки.

Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net
Катрин Евънс
Хора
Хора
Катрин Евънс


Female Брой мнения : 21
Points : 206
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Фев 26, 2012 5:57 pm

Така става ли? :)
Върнете се в началото Go down
http://collegeliferpgforum.bulgarianforum.net/
Катрин Пиърс
Administrators
Administrators
Катрин Пиърс


Female Брой мнения : 670
Points : 6293
Reputation : 6
Join date : 16.02.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои::

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Фев 26, 2012 6:00 pm

Елена Гилбърт. написа:
Бланка за попълване!!!

Име:- Катрин Евънс

Години:- 17

Пол:- Жена

Професия/работа/стаж: -*Актьор,модел

Опит /за професията/:- 2 години

Характер /повече от 4 реда/: -Кате доста сложна личност. С нея не е хубаво да си имаш работа. Пада си по грубите игрички и да плете интриги. Мрази някой да ѝ нарежда и рядко понася такова отношение. Макар да изглежда безобидна, тя е способна да превърне живота ти в ад,ако го пожелае. Нейното мото е "целта оправдава средствата", така че рядко има пречки, които биха накарали Катрин да се спре. Непукист е. И да обича, тя не би рискувала себе си за любовта. Завършена егоистка е, но има и моменти, когато става сантиментална и започва да ѝ пука /доста рядко/.. Да обичаш Катрин може да се окаже сложна задача, защото тя не е от типа жени, които се вричат в любов завинаги. Дори да го направи, това не значи, че обещанието ѝ ще издържи.
И да е наранена никога не го показва; прекалено горда е за да иска помощ от някого.

История /повече от 5 реда/: - Кат е родена в малко семейство в Лондон, Англия. И двамата й родители са англичани. Единствено дете е – няма нито братя, нито сестри, камо ли да говорим за братовчеди и братовчедки. Има прекрасно детство. Станала е доста разглезена от тогава. Родителите й постоянно се местят от град на град, та и от страна на страна. Живяла е в Ирландия, Великобритания, Уелс и общо взето почти навсякъде из местата на Британските острови. Детството и тийнеджърските и години преминават в Лондон. Животът й, според нея, преминава доста бурно, купони, богати разглезени момченца като нея.. Била е в Прага, Виена, Люксембург и почти цяла останала Европа. Разбира се, причината за честите пътувания на семейството е Катрин и нейните фотосесии и филми. Момичето има най-прекрасния живот, живот за които много хора 'и завиждат, но не си мислете , че всичко около нея като извадено от филм . При нещастен инцидент преди няколко месеца Катрин губи родителите си и едва не умира, това я променя напълно. Сега Кат е егойстка и единственото нещо, от което се интересува е собственото си аз.

Външен вид /повече от 3 реда/: - Катрин е много красиво момиче.Тя е висока и стройна.Има невероятна фигура,а дългите и крака са зашеметяващи.Лицето и е гладко като,че ли е с порцеланова кожа.Очите и са кафяви и дълбоки.Обича и умее да омайва мъжете с тях.Има лъчезарна усмивка която е топла и приятна.Косата и е кестенява и дълга.Винаги я носи различно,но обича диадемите.Тъй като не е от най-високите тя обожава високите обувки.Винаги е облечена в тон с модата . Тя се облича стилно и с маркови ,скъпи дрехи.Обича модата и отдава много време от ежадневието си на нея.

Снимка и известна личност, която използвате: - leighton meester
Създаване на човек Tumblr_lupd9sqqF31r564pno1_500

Допълнително: -
- Любимият цвят на Катрин е черното
- Колкото и глупаво да звучи вярва в любовта от пръв поглед
- Мрази розовото
- Не обича да я използват
- Ако нараниш Катрин приготви се за жестоко отмъщение, рано или късно тя винаги отмъщава
- Интересува се само от себе си




И тя е заета .. :) Ето тук може да видиш заетите ликове .. :)
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net
Катрин Евънс
Хора
Хора
Катрин Евънс


Female Брой мнения : 21
Points : 206
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Фев 26, 2012 6:09 pm

Катрин Пиърс написа:
Елена Гилбърт. написа:
Бланка за попълване!!!

Име:- Катрин Евънс

Години:- 17

Пол:- Жена

Професия/работа/стаж: -*Актьор,модел

Опит /за професията/:- 2 години

Характер /повече от 4 реда/: -Кате доста сложна личност. С нея не е хубаво да си имаш работа. Пада си по грубите игрички и да плете интриги. Мрази някой да ѝ нарежда и рядко понася такова отношение. Макар да изглежда безобидна, тя е способна да превърне живота ти в ад,ако го пожелае. Нейното мото е "целта оправдава средствата", така че рядко има пречки, които биха накарали Катрин да се спре. Непукист е. И да обича, тя не би рискувала себе си за любовта. Завършена егоистка е, но има и моменти, когато става сантиментална и започва да ѝ пука /доста рядко/.. Да обичаш Катрин може да се окаже сложна задача, защото тя не е от типа жени, които се вричат в любов завинаги. Дори да го направи, това не значи, че обещанието ѝ ще издържи.
И да е наранена никога не го показва; прекалено горда е за да иска помощ от някого.

История /повече от 5 реда/: - Кат е родена в малко семейство в Лондон, Англия. И двамата й родители са англичани. Единствено дете е – няма нито братя, нито сестри, камо ли да говорим за братовчеди и братовчедки. Има прекрасно детство. Станала е доста разглезена от тогава. Родителите й постоянно се местят от град на град, та и от страна на страна. Живяла е в Ирландия, Великобритания, Уелс и общо взето почти навсякъде из местата на Британските острови. Детството и тийнеджърските и години преминават в Лондон. Животът й, според нея, преминава доста бурно, купони, богати разглезени момченца като нея.. Била е в Прага, Виена, Люксембург и почти цяла останала Европа. Разбира се, причината за честите пътувания на семейството е Катрин и нейните фотосесии и филми. Момичето има най-прекрасния живот, живот за които много хора 'и завиждат, но не си мислете , че всичко около нея като извадено от филм . При нещастен инцидент преди няколко месеца Катрин губи родителите си и едва не умира, това я променя напълно. Сега Кат е егойстка и единственото нещо, от което се интересува е собственото си аз.

Външен вид /повече от 3 реда/: - Катрин е много красиво момиче.Тя е висока и стройна.Има невероятна фигура,а дългите и крака са зашеметяващи.Лицето и е гладко като,че ли е с порцеланова кожа.Очите и са кафяви и дълбоки.Обича и умее да омайва мъжете с тях.Има лъчезарна усмивка която е топла и приятна.Косата и е почти черна.Винаги я носи различно,но обича диадемите.Тъй като не е от най-високите тя обожава високите обувки.Винаги е облечена в тон с модата . Тя се облича стилно и с маркови ,скъпи дрехи.Обича модата и отдава много време от ежадневието си на нея.

Снимка и известна личност, която използвате: - Фийби Тонкин
Създаване на човек Tumblr_lzk0suGizC1qi89wco1_500

Допълнително: -
- Любимият цвят на Катрин е черното
- Колкото и глупаво да звучи вярва в любовта от пръв поглед
- Мрази розовото
- Не обича да я използват
- Ако нараниш Катрин приготви се за жестоко отмъщение, рано или късно тя винаги отмъщава
- Интересува се само от себе си




И тя е заета .. :) Ето тук може да видиш заетите ликове .. :)

Сега? Създаване на човек 3925848005
Върнете се в началото Go down
http://collegeliferpgforum.bulgarianforum.net/
Катрин Пиърс
Administrators
Administrators
Катрин Пиърс


Female Брой мнения : 670
Points : 6293
Reputation : 6
Join date : 16.02.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои::

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Фев 26, 2012 6:10 pm

Фийби е свободна.Одобрена си и добре дошла! :)
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net
Елена Петрова
Administrators
Administrators
Елена Петрова


Female Брой мнения : 209
Points : 2083
Reputation : 1
Join date : 27.02.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои:: •За вашите герои:

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyПон Фев 27, 2012 2:21 pm

Снимка: Създаване на човек 4455933P
Име: Елена Гилбърт
Лик: Нина Добрев
Раса: Човек
Характер:Елена е мила и отзивчива, особено що се отнася за приятелите и.Тя е отворена, но не прекалено наперена..Всъщност тя умее да се прикрива и колкото много да страда, няма да го сподели с почти никой.Весела и позитивна. Рядко избухва, но когато това се случи, умее да си отмъщава, и то добре. Тя е всеотдайна и мила, остроумна и неуспоримо красива. Седемнайсетгодишната Елена Гилбърт е свикнала всичко в живота й да е лесно, популярна и лесно приспособляваща се, тя е кралицата на гимназията докато не се случва трагедия, която променя всичко

Външен вид: Красотата на Елена не е поставяна под съмнение, макар и тя да не е единствената и' притежателка, ами и двойницата и' Катрин. Косата на момичето е дълга и кестенява.Често променя оттенъка си на слънчева светлина. По принцип винаги е права, но се е случвало и да я накъдри. Шоколадово кафявите очи на момичето са големи и приветливи.Тя е висока, но не прекалено, за това може да си позволи да носи токчета.Слаба е и фигурата и е мечтата на много момичета.Елена не обича да парадира с външния си вид, но не страда и от комплекси.

История:Елена е родена и израснала в Мистик Фолс.Има съвсем нормален тийнейджърски живот, докато миналата година, след като Елена навършва 16, родителите и организират семейна сбирка.Тя отказва да бъде с тях и иска да отиде на купона на свой съученик.Родителите и забраняват, за това тя бяга от къщи и отива на партито без да разберат.След като родителите и
научават, те отиват да я приберат с колата.Елена сяда на задната седалка.Минути, след като пътуват от партито, колата им минава по моста над реката. Те катастрофират. Колата пада в реката, като ги повлича със себе си. След това Елена се буди в болница, смътно осъзнаваща случилото се. Тя не помни нищо от инцидента, но и съобщават трагичната новина, че родителите и са мъртви. Докторите казват, че измъкване от колата На Елена е било чудо.От тогава момичето често се обвинява за смъртта им и се затваря в себе си, когато е сама. Елена и по-малкият й брат се местят да живеят с Дженна. Тя се превръща в сянка на самата себе си, несигурна и изпълнена от тъга за родителите си.
Допълнения: Елена има любовна връзка със Стефан. Мат е бившето й гадже, има далечна роднинска връзка с Катрин, което е причината за приликата между тях. Тя е втората двойница на Петрова. Харесва и Деймън. Дъщеря на Изабел и Джон. Клаус я преследва, защото тя е двойницата, която може да развали проклятието, ако бъде убита.
..

п.п може ли да има двее Елени смисъл..аз ще си променя името на (Елена Петрова) .. ама ако може да съм с този лик.. :)
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Administrators
Administrators
Катрин Пиърс


Female Брой мнения : 670
Points : 6293
Reputation : 6
Join date : 16.02.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои::

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyПон Фев 27, 2012 2:28 pm

Цитат :
п.п може ли да има двее Елени смисъл..аз ще си променя името на (Елена Петрова) .. ама ако може да съм с този лик.. :)
Може , но трябва да питаш Елена Гилбърт , за да сте двойнички ..
ПП:Променям ти името на Елена Петрова .. :))
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net
Кристи
Хора
Хора
Кристи


Female Брой мнения : 37
Points : 363
Reputation : 0
Join date : 01.03.2012

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyЧет Мар 01, 2012 6:24 pm

Създаване на човек Tumblr_m03s94YVpC1r6d03bo2_500
*Christina Grimmie*
Име:Алисън Стоун //Ако може да бъде сменен на Кристи//
Години: 18 години
Раса: Човек
Работа:Певица

Външен вид:Кристи е висока 1,68.Косата й е черна и в стил ,,емо''.Лицето й не е много голямо , но и не е много малко.Корема й е плосък.Очите й са черни/кафеви - променливи според характера й .. - Така и родителите й не разбраха защо! Кожата й е бяла и чиста. Устните й са малки и пухкави.Тялото й е стройно.Смята когато порасне да стане модел .. Веждите й са
Обича да носи дрехи в ,,рок'' стил.Краката й са прави и бели.Веждите й са красиво оформени и леко руси.

Създаване на човек Tumblr_lzz4prcoac1rn14jgo1_400

Характер:
Кристи мрази почти всичко , но особено мрази баща й - Джон тъй като когато е била на 16 е била обвързана с много по-голямо момчче от нея .. Кристин обича 18 - годишната й приятелка Кели.Добродушна,мила,симпатична - Кристи е човек , който се мисли за права и винаги върви с гордо вдигната глава .. Много симпатична,не обича нахалността ..
Помага на приятелите си с каквото може , не търпи критика,която се отнася към нея или себеседника си .. Когато се съгласна с някого се усмихва до уши и кима мило ..
Не обича да страда и обича силно ..

Създаване на човек Tumblr_lztqxpzLlL1qgqq6io1_500

История:18 - годишната Кристен Ейвъри Роуз живее сама в малкото градче Стамфорд,Канада.Има не толкова голяма , но наистина приятно място за живеене ...
Когато завършва училище тя започва с нейната музикална кариера.Първоначално се явила на кастинг и не са я одобрили,но тя не се отказала да се яви в ,,Стамфорд търси талант''.
След като я одобряват там , тя започва да пее и да свири на китара и пиано..
По - късно Кристи свата известна не само в Стамфорд , но и в повечето страни ..
След време приятелката й се мести в Мистик Фолс и съобщава на Кристи и също така тя иска да отиде при нея.

Допълнително:Има странен белег на ръката й като звезда ..
Върнете се в началото Go down
Елена Петрова
Administrators
Administrators
Елена Петрова


Female Брой мнения : 209
Points : 2083
Reputation : 1
Join date : 27.02.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои:: •За вашите герои:

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyЧет Мар 01, 2012 6:28 pm

Одобрена сии..!! Добре дошла при насс.!!

п.п Ей сега сменям името .. :))
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
Хора
Хора
Шарлийн Уитсток


Female Брой мнения : 13
Points : 112
Reputation : 0
Join date : 03.03.2012

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyСъб Мар 03, 2012 7:56 pm

Създаване на човек 14214235k8y8xwyn
Създаване на човек 212234plowelau
Създаване на човек Tumblr_lookiritSj1r0665to1_500
Име: Шарлийн Уитсток
Лик: Danneel Harris
Раса: Човек
Дарба: Няма
Външен вид: Чарли е високо и стройно момиче с дълги огненочервени коси. Те излъчват страст и желание, но когато погледнеш от близо топлите й кафеви очи, можеш да усетиш нежната любов, която излъчват. Сочните й червени устни, завършват идеално лицето й, но то не е единственото нещо у нея, което гали окото. Тя има красиво високо тяло, което дава илюзията, че спортува, но лудите купони и танците до припадък са го изваяли до съвършенство.
Характер: Тя е невероятно весел, лъчезарен и любвеобилен човек. Както всяко друго момиче, умее да се кара и да драматизира, но бързо забравя, че се е скарала с някого, когато всичко завърши мирно и се сдобрят. Чарли умее да прощава лесно и да си затваря очите за чуждите грешки, но това не означава, че не е била наранена. В повечето случай се затваря в себе си, докато болката й не отмине или поне не отслабне. И въпреки начина, по който преодолява мъката, тя подтиква приятелите й да й споделят, за да преминат по-лесно през лошите моменти. Тя е много общителна и страхотен слушател, но в съветите не е много добра и въпреки това, винаги се опитва да помогне на тези, които търсят помощ.
История: Шарлийн е едно обикновено момиче, което разбира се е минало и през няколко лоши периода. До сега тя е живяла с по-големия си брат и баща си, от които се е чувствала изолирана, заради семейната им драма – майка й умира при раждането й. Брат й, който е с 4 години по-голям от нея, усеща липсата на майка си, а тя усеща как той я гледа осъдително през цялото им детство и за нея това е било едно от най-тежките неща. Баща й пък не е намерил друга любов след майка й, но е търсил толкова отчаяно през годините, че е забравил да обърне внимание на собственото си семейство и нуждите им. През годините са се местили непрекъснато и това се е отразило зле за двете деца, защото не са успели да направят трайни приятелства, а всички знаем колко е неприятно да си новия. С израстването си Чарли става бунтарка, но неща на спират навреме. Тя става абсолютно неконтролируема и за разлика от брат си, който отива в колеж и продължава да върви нагоре, тя започва да пропада с лоша компания, алкохол и наркотици. Според много хора това е най-ужасното нещо, което може да се случи с един тинейджър, но това е само защо не знаят за истинското зло, намиращо се на този свят, но нищо не остава скрито прекалено дълго. Търсейки ново начало, тя решава, че трябва да се отърве от всичко старо и ето я сега тук, само с един сак в ръка и няколко банкноти в задния джоб.
Допълнение: Чарли е луда на тема желирани бонбони. Обожава ги, като може да живее хранейки се само с тях и това е най-добрия начин някой да й привлече вниманието или да й се извини. Тя обича да е в крак с модата и има мания на тема обувки.
ТЯ НЕ ВЯРВА В СЪЩЕСТВУВАНЕТО НА СВРЪХЕСТЕСТВЕНИ СЪЩЕСТВА!
Върнете се в началото Go down
Елена Петрова
Administrators
Administrators
Елена Петрова


Female Брой мнения : 209
Points : 2083
Reputation : 1
Join date : 27.02.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои:: •За вашите герои:

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyСъб Мар 03, 2012 8:32 pm

Одобрена сии..!! Добре дошла при насс.!!
Върнете се в началото Go down
Алиса Кър
Хора
Хора



Female Брой мнения : 2
Points : 20
Reputation : 0
Join date : 07.03.2012

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyСря Мар 07, 2012 6:25 pm

Създаване на човек Tumblr_lldzwy1PGk1qhsdh9o1_500

Лик:Erin Heatherton
Име:Ally Heatherton
Години:18
Раса:Човек
Професия/Работа:Модел

Създаване на човек Tumblr_lmxem4UTlA1qhsdh9o1_500

Външен вид: Тенът и е леко тъмен и Алис предпочита да облича розово, черно и бяло, също така и бежаво. Обича да си прави прически, но това е задължение на фризьорите ѝ. Има чаровна усмивка, която много обича ..Косата ѝ е красива и руса. която стига малко по надолу от раменете ѝ. Има красиво лице и красиви черти. Има красиви пъстри очи а над тях има светли изписани вежди.

Създаване на човек Tumblr_lgm3uzAtuw1qbj1wro1_500

Характер: Алис. Момиче имащо всичко което пожелае.. Красива и умна както всяко момиче. Обича купоните... Доста е общителна и когато е ядосана ти казва всичко в очите. Алиса е добра душа и винаги е усмихната. Преживяла е доста готини моменти в живота си. Обича приятелите си и никога не би ги предала.. На моменти е доста лигава. Също така си пада и по алкохола..

Създаване на човек Tumblr_levmjbgFbo1qd6w3xo1_500

История: Али е израснала е в семейство, в което е имала всичко. Баща ѝ бил известен бизнесмен из Париж... Името му било по много билборди.. А естествено Алис си живяла както всички нормални деца.. Но дошло време тя да се раздели от семейството си. Макар , че е малко трудно и страшно да се раздели от семейството си една на 18, но това било нейното решение. Тя била на ясно, че по улиците не обикалят само хора, а и други същества, но все едно това било нейното решение. Ето вече живее сама и все още не е срещала вампири, вещичи, демони и т.н. .

Допълнително:
- обича шоколад
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Administrators
Administrators
Катрин Пиърс


Female Брой мнения : 670
Points : 6293
Reputation : 6
Join date : 16.02.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои::

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyСря Мар 07, 2012 6:28 pm

Одобрена си!ПП:Промених името ти ..
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net
Cassie Valentine.
Хора
Хора
Cassie Valentine.


Female Брой мнения : 1
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 18.03.2012

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Мар 18, 2012 3:01 pm

Създаване на човек Ccy0Y

Име: Cassie Valentine.

Години:18

Професия: Певица. Проявявасе понякога и като актриса

Външен вид: Хмм...Как лида опиша Каси? Като начало има големи бадемовидни очи. С голяма зеница, шоколодо-кафеникава на цвят. Големи устни, леко дръпнати в краищата. Тоест дори, когато не се усмихва изглежда, че се. Косата й е дълга и гъста, черна на цвят. Стига почти до кръста й. Кожати й ...ами тя е някакси перфектна. Бяла, гладка, без нито едно несъвършенство. Висока е. Тялото й е хубаво и стройно. Има може бинай-дългите крака, които някой някога е виждал. А стила й на обличане- просто уникален!


Характер: Е, общо взето усмихнат и добронамерен човек. Обожава да се забавлява. Радко се задържа вкъщи /парти енимал хДД/.Подбира приятелите си според нейни харектер. Тоест всеки, който не обича да вампирясва по цели нощи е отхвърлен от нейната скромна особа. Всъщност тя не се влияе от славата. По скоро славата не влияе на нея. Въпреки, че е нещо като "тийн идол", тя се е запазила такава, каквато е била преди това. Същевременно обожава феновете си. Не е от този тип "звезди", които не им обръщат внимание и ги пренебрегват.

История: Как става известна...? Около 15 годишна възраст публикува в YouTube свой видеоклип, на който пее, танцува, говори, забавлява се. Клипа се харесва сред аудиторията итя продължава да пуска. Нейният видеоблог става хит сред всички тийнове. Не закъснява и моментът, в който той е забелязан и от по-висшестоящи хора. На блога й попада известен и богат продуцент. Свързва се с нея и скоро е факт първата й записана песен, която е последвана и от още доста. Участва и в няколко филма и един комедиен сериал. Снима се и във фотосесии, рекламиращи известни марки за дрехи

Името на човека,чийто лик сте избрали: Lights Poxleitner

Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Administrators
Administrators
Катрин Пиърс


Female Брой мнения : 670
Points : 6293
Reputation : 6
Join date : 16.02.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои::

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Мар 18, 2012 3:06 pm

Одобрена си!Добре дошла ..
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net
Kristen Stacy
Хора
Хора
Kristen Stacy


Female Брой мнения : 45
Points : 450
Reputation : 0
Join date : 27.04.2012

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyПет Апр 27, 2012 2:30 pm

~Име: - Kristen Stacy
~Години на героя: - 18
~Пол:- женски
~Раса:- човек
~Професия/работа/ занимание - сервитьорка
~Характер /повече от 4 реда/: - Кристен. Момиче търсещо внимание.. Красива и умна както всяко момиче. Обича работата си, но и мрази шумните места макар това да е работата и.. Тя е сервитьорка, за да изкарва прехраната си. Не е много общителна и когато е ядосана ти казва всичко в очите. Кристен е добра душа и рядко е усмихната. Преживяла е доста тежки моменти в живота си затова е свикнала с игнора който получава от някой хора. Нарича себе си "шлифована от живота".. Опитва се да забрави миналото и да пристъпва напред с големи крачки. Та така това е Кристен..
~История /повече от 5 реда/: - Има доста да се каже... Зимата 1998 година Кристен се бори за живота си в градче близо до Мистик Фолс. След 2 месеца безсъзнание Крис отваря очи, а първият който вижда е баща си. Майка й била починала при раждането. Кристен била едва на 4 не разбирала какво се случва. Годините вървели, а тази случка отминавала. Крис имала късмет защото била малка и не помнела много от това, но 2008 година тя преживяла нова криза, баща и загива в катестрофа на път за в къщи. Тя го приела доста тежко. От тогава тя се лутала по различни семейства. Едно единствено семейство я задържали за дълго.. тя прекарала доста години при тях, но когато навършила 18 [ това станало преди 1 месец ] тя се сбогувала с настойниците си и заминала за Мистик Фолс. Когато пристигнала тук отишла в стар имот на родителите си и останала там... Ето това е тъжната история на Кристен, но да се надяваме че ще завърши добре.
~Външен вид /повече от 3 реда/: - Как може да изглежда едно момиче с такава история.? Съвсем нормално без натруфен грим и различни прически всеки ден. Има чаровна усмивка, но не я показва почти никога. Леко чуплива кестенява коса и красиви пъстри очи. Има тъмни мигли, който подчертават красивите ѝ очи и малко над очите ѝ се откриват изписаните ѝ вежди.
~Снимка и известна личност, която използвате: - Създаване на човек 1748608571
Kristen Stewart
~Допълнително:
- една доста ценна гривна
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън
Вещица
Вещица
Серина Ван Дер Удсън


Female Брой мнения : 83
Points : 213
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012
Age : 31

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyПет Апр 27, 2012 2:32 pm

Одобрена си!Добре дошла ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на човек
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на демони
» Създаване на призраци
» Създаване на вампир
» Създаване на хибрид
» Създаване на върколак

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG Forum :: Роуплей Зона :: Създаване на герой-
Идете на: