The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошли в Мистик Фолс!Домът на всички митични същества които съществуват само в приказките.А дали е наистина така?
The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошли в Мистик Фолс!Домът на всички митични същества които съществуват само в приказките.А дали е наистина така?
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


♥ Добре дошли в Мистик Фолс! ♥
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Създаване на древен вампир
Създаване на паднал ангел  EmptyНед Авг 26, 2012 3:13 pm by Елена Петрова

» Търся си семейство
Създаване на паднал ангел  EmptyЧет Авг 23, 2012 7:20 pm by Лекси Брансън

» Търся си другарче
Създаване на паднал ангел  EmptyЧет Авг 23, 2012 7:15 pm by Лекси Брансън

» Търся си гадже
Създаване на паднал ангел  EmptyЧет Авг 23, 2012 7:13 pm by Лекси Брансън

» Our beloved friends.
Създаване на паднал ангел  EmptyВто Авг 21, 2012 1:06 pm by Елена Петрова

» Създаване на паднал ангел
Създаване на паднал ангел  EmptyЧет Авг 02, 2012 5:44 am by Елена Петрова

» Реклами на вашите форуми!
Създаване на паднал ангел  EmptyНед Апр 29, 2012 2:53 pm by Катрин Пиърс

» Да броим до 1000
Създаване на паднал ангел  EmptyПет Апр 27, 2012 2:55 pm by Катрин Пиърс

» Създаване на човек
Създаване на паднал ангел  EmptyПет Апр 27, 2012 2:32 pm by Серина Ван Дер Удсън

Top posters
Катрин Пиърс
Създаване на паднал ангел  I_vote_lcapСъздаване на паднал ангел  I_voting_barСъздаване на паднал ангел  I_vote_rcap 
Марина.
Създаване на паднал ангел  I_vote_lcapСъздаване на паднал ангел  I_voting_barСъздаване на паднал ангел  I_vote_rcap 
Елена Петрова
Създаване на паднал ангел  I_vote_lcapСъздаване на паднал ангел  I_voting_barСъздаване на паднал ангел  I_vote_rcap 
Carrie Dupre
Създаване на паднал ангел  I_vote_lcapСъздаване на паднал ангел  I_voting_barСъздаване на паднал ангел  I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Създаване на паднал ангел  I_vote_lcapСъздаване на паднал ангел  I_voting_barСъздаване на паднал ангел  I_vote_rcap 
Barbara Dawson.
Създаване на паднал ангел  I_vote_lcapСъздаване на паднал ангел  I_voting_barСъздаване на паднал ангел  I_vote_rcap 
Caroline Forbes
Създаване на паднал ангел  I_vote_lcapСъздаване на паднал ангел  I_voting_barСъздаване на паднал ангел  I_vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън
Създаване на паднал ангел  I_vote_lcapСъздаване на паднал ангел  I_voting_barСъздаване на паднал ангел  I_vote_rcap 
Блейр Валдфор
Създаване на паднал ангел  I_vote_lcapСъздаване на паднал ангел  I_voting_barСъздаване на паднал ангел  I_vote_rcap 
Harley Benton.
Създаване на паднал ангел  I_vote_lcapСъздаване на паднал ангел  I_voting_barСъздаване на паднал ангел  I_vote_rcap 
Късметче:
Времето в Мистик Фолс
Създаване на паднал ангел  D000 Времето ще е предимно слънчево. Температурата ще е от 25 до 27 градуса. Ще има слаб вятър.
Брояч
free counters
Гласувай за нас:
Гласувайте за нас

 

 Създаване на паднал ангел

Go down 
+5
Chelsea Dawn Wayne.
Серина Ван Дер Удсън
Barbara Dawson.
Луси Хейл
Катрин Пиърс
9 posters
АвторСъобщение
Катрин Пиърс
Administrators
Administrators
Катрин Пиърс


Female Брой мнения : 670
Points : 6293
Reputation : 6
Join date : 16.02.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои::

Създаване на паднал ангел  Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на паднал ангел    Създаване на паднал ангел  EmptyЧет Фев 16, 2012 7:34 pm

Снимка:
Име:
Лик:
Раса:
Характеристика:
Външен вид:
История:
Допълнения:
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net
Луси Хейл
Паднал ангел
Паднал ангел
Луси Хейл


Female Брой мнения : 8
Points : 80
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Създаване на паднал ангел  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на паднал ангел    Създаване на паднал ангел  EmptyНед Фев 26, 2012 10:23 am

Име:
~Луси Хейл

Години:
~17 / Неизвестни

Дата на раждане:
~11.02.Годината не е известна,а самата тя не иска да я споменава.

Зодия:
~Водолей

Раса:
~Паднал Ангел

Дарба (само за безсмъртните същества):
~Взима душите на живите


Външен вид:
~От нея винаги лъха на спокойствие и изящество.Тя е с дълга красива кафява коса до кръста.Обикновено е накъдрена,но понякога я изправя-според желанието й.Лъчезарната й усмивка разкрива прави и бели зъби.Устните й са нежни,сякаш те приканват да ги целунеш.Честно са извити в лека усмивка,но в повечето случай тя е иронична.Има кафяви очи в които човек може да потъне.Също така притежава дълги стройни крака.Походката й е грациозна и плавна.Почти винаги е на високи обувки.Истински магнит за мъжете.Тялото й е изваяно добре.В много женски сърца поражда завист.Харесва естествената красота и за това не използва силен грим,защото и без него е повече от красива.С няколко думи може да се опише като ангел,но само въшно.

Характер:
~За Луси може да се каже,че е човек на крайностите - или те мрази,или те обича.Няма средно положение.Добра актриса е и може да те заблуди доста добре.В главата й винаги се оформят планове и повечето от тях изпълнява с каквато и да е цена.Просто не се спира пред нищо,докато не получи желаното.Не обича да показва слабостите си,чрез любовта,защото тя е на мнение,че любовта прави човек слаб и уязвим.Въпреки,че мъже не й липсват.Може да има всеки,който поиска.
Запомня тези,които са й направили лошо и им го връща.Умее да прощава,но ако веднъж ви намрази ,значи няма връщане назад.Упорита е и постига поставените си цели.Понякога е непоносима с манията си да има всичко точно сега,на момента,но друг път може да не бърза и да прави всичко бавно и да е изпипано.В това отношение е непостоянна.Упорита е и почти никога няма първа да се откаже от нещо,ако смята,че тя е правата,но умее да признава грешките си и да се извинява,ако е накърнила достойнството на някой,без да има основателна или вярна причина,което се случва рядко,защото е много умна и знае как да извлече максималното от всеки момент.Винаги е една крачка пред врага си,прецизно е планирала всеки един свой ход,за да е сигурна,че няма да се провали.

История:
~Историята й е много тъжна,но само в началото.Тя никога не говори за миналото си,защото макар,че докато е била човек е била истински щастлива,мисълта,че може да остарее я влудява.
Но нека да започнем отначало.Катерина е родена преди много години,дори не иска да си спомня преди колко,в бедно семейство.Има по-малка сестра на име Изабела.Макар,че родителите й не са били богати отглеждат децата си и ги възпитават добре.Когато Кат е на 18,а Из на 16 в тяхното село идва мистериозен мъж на име Клаус.И двете сестри се влюбват в него и се опитват да привлекат вниманието му.Той е студен и надменен и не им обръща внимание.Държи се с тях сякаш са деца и е ужасен егоист.Един ден в отсъствието на сестра си,Кат не успява да се сдържи и отива до дома на Клаус,защото иска да говори с него,надявайки се,че щом му каже какво чувства,ще успее да го преодолее.Когато обаче отива в неговия дом и поглежда през прозореца е ужасена.Вътре в стаята Клаус изпива кръвта на съседското момиче.Тя не успява да се сдържи и изпищява,побягвайки.Това е грешката й защото Клаус я чува и я настига.Тя изпада в истерия и полага ужасни усилия,за да се освободи от него,но не успява,защото той й въздейства.Тя не разбира какво става,но му се подчинява.Той я завежда в къщата и тя отвратена извръща глава на другата страна,за да не вижда тялото на момичето.Той разбира това и премества тялото й в друга стая.Когато се връща сяда срещу нея и най-спокойно й заявява,че ще я убие.Тя не може да повярва на ушите си и по бузите й започват да се стичат сълзи.Осъзнава,че живота й е мил и не иска да го губи и му го казва,но той е непреклонен.Тогава тя се прави,че е съгласна,но моли преди това да й разкаже какво е той и Клаус се съгласява.Признава й че е вампир.Тогава тя съзира възможност за вечност - това,което тя е искала винаги.Осъзнавайки,че няма какво да губи му го казва.Той леко е учуден,че иска да я превърне,но е непреклонен.Въпреки това Кат знае как да изиграе добре картите си и в крайна сметка той склонява.
Когато се събужда първоначално е много объркана и не знае какво да прави със себе си,но после свиква.Клаус остава до нея,за да се увери,че няма да прави глупости.Когато се превръща във вампир,сякаш всичко човешко си отива в нея.Изведнъж осъзнава,че мрази ужасно сестра си и решава да й причини ужасна болка.Когато излизат навън,за да се нахранят тя нарочно минава покрай дома си.В този момент Изабела е на двора и се занимава с нещо.Когато я вижда,Кат препречва пътя на Клаус и най-безцеремонно го целува.Знае,че сестра й е видяла това и не след дълго се отдръпва.Казва му,че само ще се сбогува със семейството си и се връща при него.Той не е глупав и знае какво прави,но въпреки това я пуска.Тя със самодоволна усмивка влиза вътре и подминава сестра си,която неудържимо плаче.Все пак слез няколко минути се приближава до нея и й казва,че тя е все още дете и Клаус никога няма да й обърне внимание.Целува я по главата и излиза.Никой,никога не я вижда повече.Тя заминава с Клаус.В последствие той се влюбва в нея,но тогава пък тя не го обича вече.Използва мъжете само за забавление.След няколко години се разделят и всеки тръгва по своя път.
Често вбесява вещици и всякакви други пазителки на реда в природата,но има и вещици на нейна страна,така че се е защитила с най-силните магии и е недосегаема.
За всичките си години живот Кат причинява много злини,но въпреки това в себе си крие ранимата си човешка душа и мрази някой да се бърка в миналото й.

Талисман (за вампирите пръстен,колие и т.н.,което ги предпазва от слънцето):
~Има много колиета,пръстени и т.н.,които я предпазват от слънцето,но едно от любимите й колиета е това

Допълнителна информация:
~Облича се по последна мода.
~Любимият й цвят е червен.
~Обожава котките.
~Любимото й число е 11.
~Понеже е Древен вампир,не може да бъде убита с кол в сърцето,а само със специален кол,който е направен от дърво,което е растяло по нейно време,но лично тя е видяла как изгаря,а кола държи на сигурно място,така че никой да не го открие.
~Никой не може да копира нейните дарби,нито да й въздейства по какъвто и да е начин.Недосегаема е за всякакви дарби.Този "подарък" й е направен от Клаус,когато се е влюбил в нея.

Човекът,който използвам за лик е:
~Луси Хейл / Lucy HaleСъздаване на паднал ангел  Lucy+Hale+2012+People+Choice+Awards+Arrivals+MsILUq3o7IFl
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Administrators
Administrators
Катрин Пиърс


Female Брой мнения : 670
Points : 6293
Reputation : 6
Join date : 16.02.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои::

Създаване на паднал ангел  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на паднал ангел    Създаване на паднал ангел  EmptyНед Фев 26, 2012 10:28 am

Одобрена!Добре дошла.
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net
Barbara Dawson.
Administrators
Administrators
Barbara Dawson.


Female Брой мнения : 106
Points : 1165
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Създаване на паднал ангел  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на паднал ангел    Създаване на паднал ангел  EmptyНед Фев 26, 2012 2:23 pm

Създаване на паднал ангел  Tumblr_m000abiiIZ1qdzgwso1_500
Candice Swanepoel
Име:
Барбара Роуз Доусън. - Истинско име - Сандра.
Раса:
Паднал Ангел
Дарба:
Чрез допир прави съществата безчувствени.
Външен вид:
Порцелановото й лице никога не би издало някоя нейна емоция. Устните й винаги са присвити,очите й винаги намръщени. Сини,като сапфир..доста често могат да те изгорят със своя сериозен,непроницаем поглед. Тялото,красиво,изваяно,е всеки си има и малки недостатъци,но тя умело ги прикрива всеки път.Ръстът й е точно 1 и 90,въпреки това тя обожава високите токове,късите вечерни черни рокли,украшенията,всякакви дрънкулки. Никога не излизаше без една от своите черни малки чанти
Характер:
Ледена кралица.. какво друго би я описало най-добре? Не е изненадващо в предвид нещата през които е преминала. Често се държи студено,хапливо,за разлика от близначката си,прави услуги със задната мисъл че някой ден ще се върне и ще си я иска обратно. „Спокойна” е
като морето разбиващо се в поредната скала. Бързо се успокоява,а след това
отново избухва. Прекалено приказлива е и не знае кога да млъкне,за това в
повечето случай си навлича доста проблеми. Сред приятелите си(а те са малко) тя е доста обичана защото въпреки държанието на лошо момиче тя би дала мило и драго за тях. Обича да се забавлява и то много,купоните са в кръвта й,тя определено
може да направи страхотен купон,за които едва ли ще си спомниш на сутринта.
История:
Историята на Сандра не започва много щастливо. Родена е в богато семейство заедно със сестра си Преди години майка им била сключила сделка с един демон,които й казал че след 10 години ще се завърне за да поиска най-скъпото й. Първоначално тя си мислела за животът й,но не.. Двете момичета били заедно до една годишна възраст докато демонът не дошъл,страшно харесал едното момиченце,видял че има страшно много потенциял в нея и я поискал,но майката възразила. Тогава в гневът си той убил малкото детенце и казал че това е цената,която тя трябвало да плати. Райли, нейният ангел,които пазел момиченцето я превърнал в Ангел веднага щом тя отишла в Рая,за да може да продължи да живее. Но както се оказало Сандра била доста хаплива,доста студена.. въпреки че към него винаги се държала различно,по-меко. Един ден той бил принуден да й разкаже за това как е станала Ангел. От този ден нататък Сандра проявявала страашно любопитство към сестра си ,радвала се че имало някого,които живее по-нормално от нея.. Наблюдавала и родителите си,но нищо повече. Един ден тя и Райли дошли на земята,за да може Сандра да е по-близо до сестра си,за да я защитава по-добре,без да й показва съществуването си,според нея тя отдавна не принадлежала към това семейство. Минало много време.сестра и починала,за това тя започнала да се лута из другите градове,така идва тук. П
роменя името си на Барбара.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън
Вещица
Вещица
Серина Ван Дер Удсън


Female Брой мнения : 83
Points : 213
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012
Age : 31

Създаване на паднал ангел  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на паднал ангел    Създаване на паднал ангел  EmptyНед Фев 26, 2012 2:34 pm

Одобрена си!
Върнете се в началото Go down
Chelsea Dawn Wayne.
Паднал ангел
Паднал ангел
Chelsea Dawn Wayne.


Female Брой мнения : 12
Points : 120
Reputation : 0
Join date : 27.02.2012
Местожителство : Мистик Фолс;

Създаване на паднал ангел  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на паднал ангел    Създаване на паднал ангел  EmptyПон Фев 27, 2012 5:18 pm

Създаване на паднал ангел  Tumblr_lxyi28Ottw1qcjlzlo1_500
*Kaya Scodelario

И М Е:
Трябваше ли да опиша себе си винаги говорех в трето лице. Преди. Вече научих, че важността, която придавах на живота си няма голямо покритие. Едно единствено нещо остана като отличителен знак при самоописанията - Уейн бе начина по който се наричах. Да, казвах се Челси Даун Уейн, но горещо предпочитах просто Уейн.



Г О Д И Н И:
Не мога да определя точно колко години бяха минали от раждането ми. Спрях да старея на около 19. Предполагам това се води актуалната ми възраст, въпреки че я навърших преди повече от 1000 години.

Д А Р Б А + Р А С А :
Това определено бе слабото ми място. Да говоря за това какво съм, как съм се превърнала в него. Бях ангел. Паднал ангел по-скоро. И не съм искала да бъда "такова". Предполагам съдбата е сбъркала човека.
От страна на дарбата-едва двама-трима човека някога са се интересували каква е. Все пак-телекинеза. За добро или лошо-доста рядко я използвам.

В Ъ Н Ш Е Н В И Д:
Едва сега след толкова години си спомням, че преди време бях чела една книга, написана от стар познат, който вече надали е сред нас. Бях му споделила тайната си, а той бе отдаден писател. Така де, човека беше посветил един нищожен параграф от произведението си на мен.
"Момичето, което споменах по-горе в книгата се казваше Челси. Запознахме се близо до едно езеро и аз се влюбих в нея от пръв поглед. Ако не бях срещнал жена си вероятно все още щях да точа лиги по Уейн (както настояваше да я наричаме). И как да не се влюбиш в нея? Tя бе меко казано красива. Кестенявата `и коса с леки лешникови отенъци винаги падаше свободно по раменете `и. Очите `и бяха с дяволски цвят, но тя самата бе ангел. Гледаше те с разтопяващ поглед, който те караше да се чувстваш като единствения човек на света. Нямаше друга като госпожица Уейн и надали някога ще има.
Аз сама не мога да се опиша като такъв човек, въпреки че откъса всеки път ме ласкае и ме кара да се чувствам специална. И всеки път, когато някой ме попита как се описвам, отговарям така. В памет на някогашния ми приятел.

Х А Р А К Т Е Р :
И пак досадното чувство да се описвам, обоготворявам и създавам тем подобни текстове, който сякаш слагат ореол над главата ми. Между другото ето, че туко що открих още едно качество от характера ми. Мразех да говоря за себе си по какъвто и да е начин. Начина по който виждах света и себе си бе напълно различен от начина по който хората ги виждат. За мен всичко бе или черно или бяло. Нямаше "средни" ситуации. Човек е или прав или греши. Или обича някого, или го мрази. Нямаше сиво, само черно и бяло.
Някога имах куче, което много добре разбираше света и имахме доста сродни виждания за него. Въпреки че коцукаше с трите си крака, то не се отказваше и обичаше живота, бе благодарно, че е тук. Противоположно на известната пословица, не хапеше ръката, която го хранеше. Боготвореше я. Благодареше `и. Аз бях по същия начин, оценявах това, което ми се дава.
Всъщност обичам животните, защото те са пъти по-чисти от хората. Не говоря за физическа чистота, а за тази която наистина има значение-психическата. Много време мина откогато за последно видях някой истински интересуващ се от психиката на даден човек. Времената твърде бързо се промениха. Ценностите на хората твърде бързо се превърнаха в материални. Липсва ми времето, когато всички си помагаха. Сега всеки гледа да заграби всичко от другия.

И С Т О Р И Я :
Колкото и да не ми се иска да говоря за частите от живота си, имам ли избор?
Датата на която съм родена бе 31-ви октомври срещу 1ви ноември. Малко е трудно да се определи, тъй като на "хора" като мен не им се издават актове за раждане. Единствения, който някога успях да си фалшифицирам бе с датата 10 януари, така че се водя козирог, въпреки че бях скорпион. И да, за мен зодиакалните знаци имаха доста голямо значение.
Не помня много факти и подробности от "ангелския" си живот в Рая. Бях прекалено малка, когато някак съм попаднала на земята сред хората. Така съм израстнала в обикновено човешко семейство, обичащо ме. И как няма да ме обичат? Бях единствено дете по простата причина, че нямаха възможност за друго. А и през тези години ценностната система на човек бе изградена по съвсем различен начин. Надали някога ще разбера колко важна съм била за семейство Уейн, но те бяха и винаги ще продължават да са най-важната част от моето съществуване. Може би по тази причина предпочитам наименованието "Уейн" пред "Челси"
А бях едва на 16 когато майка ми Даун и баща ми Едуард починаха. Някакво природно бетствие беше. Ураган ако не се лъжа. И няма нищо чудно, че не помня такива неща. Беше преди много, много време, а и не бях при тях, когато стана.
Живеехме в малка къщичка като е прекалено пресилено да кажа, че е посредата на нищото. По скоро бе някъде там забутана в провинцията, като имахме няколко съседи, които винаги бяха готови да ни услужат с подправки или вода, когато беше спряна. А аз винаги съм мечтала да обиколя света, да видя всичко. Така и направих след смъртта на семейството си. Обикалях от град на град точно както винаги съм искала. Кръстосвах улиците и бях една от всички туристкиен ми бяха нужни цели 1000, за да осъзная, че истинското щастие не е във всички неща, които си постигнал, във всички места, които си посетил и във всички дейности, които си извършил. Истинското щастие за мен сега бе да си с хората, които обичаш, а на мен тепърва ми е времето да ги открия.

Върнете се в началото Go down
http://delightful-world.bulgarianforum.net/
Блейр Валдфор
Moderators
Moderators
Блейр Валдфор


Female Брой мнения : 73
Points : 747
Reputation : 2
Join date : 26.02.2012

Създаване на паднал ангел  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на паднал ангел    Създаване на паднал ангел  EmptyПон Фев 27, 2012 5:33 pm

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
Barbara Dawson.
Administrators
Administrators
Barbara Dawson.


Female Брой мнения : 106
Points : 1165
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Създаване на паднал ангел  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на паднал ангел    Създаване на паднал ангел  EmptyПон Фев 27, 2012 6:06 pm

Добре дошла. :)
Върнете се в началото Go down
Луцифер
Паднал ангел
Паднал ангел



Male Брой мнения : 1
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 30.04.2012

Създаване на паднал ангел  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на паднал ангел    Създаване на паднал ангел  EmptyПон Апр 30, 2012 6:58 pm

Създаване на паднал ангел  Tumblr_m2qmakSzxO1qf4zs5



Лик:Colton Hayns

Име:Луцифер,известен още като Абадон,Сатаната,Беллиал.

Години:21/Стар,колкото света,дори повече.

Създаване на паднал ангел  Tumblr_m2q8f8FYcw1qjlwiy

Раса:Паднал ангел

Дарба:Замръзяване на времето

Създаване на паднал ангел  Tumblr_m2pyeyDjej1r8wktpo1_500

Външен вид:Привържениците му го наричат "легенда",враговете му - демон.Той е бил най-довереният ангел, който е отговарял за хвалението за Господ.Той е бил най-красивия ангел и е имал най-много правомощия след светата троица.
Сатана може да се превъплащава във всичко живо. Сатана никога няма да се появи пред Вас с уродлива физиономия и с рога, защото Вие ще го познаете и
ще го изгоните. Той ще се появи, като ангел на светлината за да може да Ви заблуди.И именно,приемайки човешки облик,заблуждава всички векове наред.

Създаване на паднал ангел  Tumblr_m2o4v74gin1r3905eo1_500

Характер:Олицетворение на злото, разбунтувал се ангел, враг на Бога и човечеството. Стремежът му е да отклони не само хората,а и всички същества от правия път.Той е зъл,подъл,коварен,изпълнен със злоба,завист и пред нищо не би се спрял,за да срине света пред очите на неговия създател.Неможейки да се върне в Рая,той се опитва да доведе Ада на Земята.

Създаване на паднал ангел  Tumblr_m2n0bs4SM51r3905eo1_500


История:По-стар дори и от света,живял достатъчно,за да почувства обезсърчение и обезверение от службата на Бог.Сатаната се явява,като изкусител,който се
опитва да накара Бог да злоупотреби с божествената си власт,но когато не успява той решава да въстане,макар да знае , че това,което прави не е редно и ще последва падение,ако не изиграе картите си,както трябва.
Главната причина на започването на война между Архангел Михаил,неговите
привърженици - ангелите и Сатаната била една - желание за власт.
Битката между силите на доброто и злото не продължила дълго.
Сатаната бил победен и бил отлъчен от Рая,заедно със своите привърженици.
Бог заповядва никога вече да не се връща в Рая,иначе ще бъде изгорен в
огнено езеро.Така гордостта,завистта и желанието му да урпавлява двежда до неговото падение.Сатаната,или още извественмкато Княза на въздушната власт,
е ангел,който въстава срещу Бог.Така известен на Земята,той е средство за изпитание на хората.Опасен, до толкова доколкото те могат да покажат слабост
и да се отклонят от пътя на Бог.Той е всичката тъмнина във вас.Без него светът щеше да е друг.
На двадесетият век от престоя си на земята,Сатаната среща млад мъж и го запитва:
- Какъв свят бихте сътворили Вие, ако бяхте Бог?
И последвал отговорът:
- Такъв, в който няма страдания.Такъв, в който хората се отнасят един към друг
с доброта и справедливост.Такъв, който е пълен с любов, сътрудничество и свобода.
Сатаната погледнал със задоволство в очите на младежа и рекъл:
- Невероятно.В самото начало Бог е сътворил точно такъв свят.

Създаване на паднал ангел  Tumblr_m2gjpqKLkK1qb9n2vo1_500

Допълнителна информация:Има дъщеря,която е единствената му слабост.Тя се казва Арадия.


Създаване на паднал ангел  Tumblr_m2bt98PRjK1r3905eo1_500
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Administrators
Administrators
Катрин Пиърс


Female Брой мнения : 670
Points : 6293
Reputation : 6
Join date : 16.02.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои::

Създаване на паднал ангел  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на паднал ангел    Създаване на паднал ангел  EmptyВто Май 01, 2012 2:13 pm

Одобрен си!Добре дошъл ..
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net
Crystal Reed
Паднал ангел
Паднал ангел
Crystal Reed


Female Брой мнения : 2
Points : 20
Reputation : 0
Join date : 01.08.2012

Създаване на паднал ангел  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на паднал ангел    Създаване на паднал ангел  EmptyСря Авг 01, 2012 9:27 am


Име:Алисън Арджент

Лик:Crystal Reed

Години: 17 /реално са повече/

Раса:Паднал Ангел

Зодия: Водолей

Дарба:Телекинеза

Външен вид: Крис е доста сладка и чаровна.Има невероятна кафява коса с цвят млечен шоколад, дълга до кръста, тя обича да си я къдри с маша.Красиви кафяво-черни очи с хубави ириси, а усмивката й е перлено бяла, а трапчинките я правят още по неустоима.Сладкото й чипо носле допълва всичко.Тя прилича на сладко момиченце, но всъщност е доста зряла.Висока е 1.72 сантиметра.Тялото й е стегнато, но достатъчно женствено.
Крис не си пада по токчетата, носи ги само по наложителни поводи-балове, сватби..Също така и не обича лъскавите рокли, не се гримира много освен спирала и гланц които са и перфектни.Тя си пада по късите дънкени панталонки, раздърпаните потници, кецовете и всякакви нормални неща за нейната възраст.

Харктер-Кристъл е много спокойна, въздържана и тактична.Не проявява агресия към никого освен ако не се стигне твърде далеч.Не спори, много, но държи на мнението си.Послушна е от малка и на родителите й не им се е налагало да я наказват или лишават от нещо.В никакъв случай тя не е разглезена, не е свикнала на лукс и се оправя сама с живота си от 13 годишна.

История: Всичко си беше наред с Крис и тя си живееше нормално.На 5 години я записаха на балет, издържа година и след това я преместиха в отбора по гимнастика.Това повече и се отдаваше, но като навъряюши 12 я записаха на футбол.Тя официално продължи да се занимава с това до ден днеше- обичаше да се съзтезава, особенно с момчетата след като те й се подиграваха.След 13 годишна възраст започна да излиза с приятелки по магазините, да приспива у тях да се смеят и забавляват..колко нормално, но само така изглеждаше.На 15 си рожден ден, Крис се събужда на много странно и определено доста светло място.На всякъде бяло..хора с крила.."Какво, по.."Тя е потресен."Това да не е раят?Кога съм умряла?"
-Не си умряла!-каза нежен женски глас.Тя моментално се изжърна и съзря едно прекрасно момиче с дълга руса коса и бяла рокля, а отзад се подаваха бели крила.
-Как така..къде съм..какво става?
-Знам че имаш много въпроси..но..-въздишка-Ти си принцесата на въздушното царство, ангел си и имаш задължение щом навършиш 15 години да се върнеш в това царство.
-Да се върна?
-Кралят и кралицата те оставиха още като бебе на сегашните ти родители.
-И сега?Какво?
-Ще заживееш с нас и ще пазиш хората от демоните.
-Не!Искам да говоря с краля и кралицата!
Заведоха ме при тях:
-Здравей, дъще, радвам се че ще живеем заедно от сега нататък.
-Не,не и не!Имам си приятелки, училище, нормален тийнейджърски живот.Не искам да се превръщам в нещо нереално.
-Щом така искаш, ти забранявам да се качваш отново в това царство, ти имаше избор, но го пропиля!
Тогава се сдобих с дарбата и никога повече не ги видях.

Върнете се в началото Go down
Елена Петрова
Administrators
Administrators
Елена Петрова


Female Брой мнения : 209
Points : 2083
Reputation : 1
Join date : 27.02.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
•За вашите герои:: •За вашите герои:

Създаване на паднал ангел  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на паднал ангел    Създаване на паднал ангел  EmptyЧет Авг 02, 2012 5:44 am

Одобрена си .... Добре дошла при нас !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Създаване на паднал ангел  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на паднал ангел    Създаване на паднал ангел  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на паднал ангел
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на хибрид
» Създаване на човек
» Създаване на върколак
» Създаване на демони
» Създаване на призраци

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG Forum :: Роуплей Зона :: Създаване на герой-
Идете на: